Українска Націонал – Трудова Партія

«Homo sapiens» звучить гордо?

Вивчаючи уроки історії, бачимо, що на зламі сторіч, а тим паче тисячоліть, для людства настають надзвичайно важкі часи, часи небезпечних потрясінь, “великих перемін”. Складається ситуація, що потребує критичного переосмислення набутого досвіду, радикального коригування стратегій майбутнього.

Екологічне руйнування — головна проблема, яка на разі ігнорується на користь прибутку й суспільного поступу. Людський егоїзм та споживацька позиція зростає дедалі більше, і має невтішні наслідки. У сучасному світі капіталізму та глобалізації з радикальною переоцінкою цінностей розвиток екологічної обстановки на планеті та загострення становища природи робить пошуки шляхів подолання екологічної кризи головною проблемою цивілізації.

Не можна закривати очі на звірячі вбивства та бездумне винищення тварин заради хутра чи мисливського азарту, не можна, хоча б тому, що захист природної різноманітності народів і культур не може бути послідовним без захисту різноманітності самої природи.

Закриття глави екологічного нещастя в людській історії повинно стати нашою першометою.Ми повинні здійснити оздоровлюючі зміни для хворої системи, використовуючи досвід поколінь у сучасній формі.

Якщо всі заб‘ють на довкілля, який зміст казати про майбутнє України?Саме тому,кожен з нас повинен розставити пріорітети і зробити все можливе аби забезпечити виживання Планети, Видів,та виживання Раси і Нації.

Щоб дійсно жити в гармонії із природою, ми повинні відмовитись від сучасних зручностей, які змушують нас шкодити навколишньому середовищу. Ми жили без них протягом тисяч років, чому вони настільки потрібні тепер? Невже так погано жилося без жидівського ЗМІ ,без педерастів та негрів на телебаченні, без шаленої кількості машин на вулицях, що роблять повітря нестерпним? Невже ми не здатні прожити без хутряних прикрас, ціною яких є життя невинних тварин? Чи варто опускатись настільки низько, і чи звучатиме гордо «homo sapiens» після цього?

Вірний шлях до порятунку – Національний соціалізм – система, стрижневими поняттями якої є повага і гармонія у взаємодії з Природою, ідеї якого жодним чином не відмежовуються від біології, евгеніки та дарвінізму. Неабияке місце посідає також і расова гігієна, адже саме вона дозволяє зберегти чистоту людського генофонду, так само як екологія займається очищенням довкілля. Усі ці поняття мають спільні витоки, підкреслюючи важливість природи і обов’язок людини поводитись як складова природи, а не її господар. У той час як глобалізм і популізм — проти Природи й традиції, національні соціалісти створюють нове раціональне майбутнє для людей, повертаючись до перевірених часом методів.

Глобалістський «ешелон смерті» мчить на шаленій швидкості…Майбутнє залежить від раціональності дій. Досить болючим питанням, яке потребує радикального вирішення є також проблема повернення не-європейців на їхню історичну батьківщину. Імміграція є ніщо інше як погроза екологічній пропускній здатності країни і повинна неодмінно припинитися. Населення повинно бути скорочене, примусом якщо буде необхідно. Соціальні проблеми, типу безпритульності й бідності є відволіканням від основної роботи — боротьби з екологічною кризою.

Національний соціалізм пояснює і робить усвідомленим вперше в історії важливість Природи і всіх її творінь, і як найбільш важливих, Расу і індивідуальний характер.

Національний соціалізм також розкриває ідеали арійський народів цього світу – хто ми, як арійці; що ми повинні робити, щоб вести здорове життя; якою є наша унікальна Доля, і як ми можемо продовжити, будувати її на досягненнях предків. Націонал-соціалізм виражає збалансованість між Природою і нашим народом – між Кров’ю і Ґрунтом.

Істотна важливість Націонал-соціалізму полягає в тому, що він дозволяє нам жити здоровим, повноцінним життям, розвиватися – стати вище, цивілізованішими.

Націонал-соціалізм революційний і це поважно, тому що він будує гармонійно розвинене суспільство і створює нову расу – новий тип людини, таким чином, продовжуючи творчу роботу Природи. Націонал-соціалізм є в своїй суті антиматеріалістичним – він повстає проти всіх форм егоїстичного занепаду, оскільки вони перекидають природну рівновагу і кінець кінцем підривають і знищують Природу і її творіння, Расу і особистий характер.

Націонал-соціалізм показує нам, як індивідуумам, наше унікальне місце в космічній схемі речей, показує, як ми можемо використовувати наші життя, оскільки вони призначені, щоб щось створювати поза нами. Це дозволяє проникнутися пошаною до творінь Природи і нашої унікальної Раси, расової культури, власної унікальної расової Долі.

Все це ,безперечно, наштовхує на роздуми, дає поштовх до дій. Адже першість націонал-соціалістів природна і законна в світі повного неуцтва, неприродного, беззаконня, нецивілізованих цінностей. На відміну від ворожої смерті і хаосу, першістю націонал-соціалістичної Природи є життя.

Автор: Тетяна, Аналітична служба УНТП