Українска Націонал – Трудова Партія

30 червня 2007: NS vs USrael

30 червня українські націонал-соціалісти, представлені організаціями «Кров і Честь» і УНТП провели заплановану акцію пам’яті і протесту біля посольства США. Також активну участь в організації акції прийняли товариші з «Ahnenerbe». О 10 годині ранку учасники почали збиратись біля станції метро «Лук’янівська» і за півгодини колона більш як зі ста молодих людей вирушила до американського посольства. Попереду колони молоді націонал-соціалісти несли плакат з портретом Девіда Лейна і написами «David Lane: we remember!», «Девід Лейн: ми пам’ятаємо!».

Колона демонстрантів пройшла вулицею Артема, далі по Інститутській і марширувала до посольства США. По дорозі перехожі запитували куди йдуть націонал-соціалісти і коли дізнавались що акція спрямована проти жидівської капіталістичної політики США та облудливої демократичної брехні, то висловлювали свою підтримку і охоче приєднувались до маршу.

По дорозі було видно, що вночі перед акцією «попрацювали» антифашисти. Вздовж проголошеного маршруту на стінах будинків (зокрема тих, які є архітектурними пам’ятками) були намазані нецензурні слова типу «сосите х*й» та українофобські антибілі написи на кшталт «White Power must die» («Влада білих мусить вмерти»). Ліваки знову показали свою неповагу до українських архітектурних пам’яток і трудящих комунального господарства, яким довелось стирати цю мазню з будинків.

На вулиці Юрія Коцюбинського націонал-соціалістів очікували кілька сотень міліціонерів та працівників «Беркуту», які вишикувались вздовж посольства. Як стало відомо пізніше охоронці посольства (серед яких два негроїди), що зазвичай знаходиться на вулиці, цього разу зачинили вхід до амбасади, поховались в будинку і відмовились приймати від демонстрантів будь-які петиції. Ставши перед входом до посольства націонал-соціалісти розгорнули плакати з портретами Девіда Лейна і написами українською і англійською мовами: «USrael – murder of white patriots», «USrael – вбивця білих патріотів», «American justice – kosher bitch», «Американська юстиція – кошерна шльондра», «USrael, who’s next?», «USrael, хто наступний?». Крім плакатів націонал-соціалісти тримали великі транспаранти з написами: «David Lane. Never forget… Never forgive…» (Девід Лейн. Ніколи не забудемо… Ніколи не пробачимо…). На асфальті перед посольством було поставлено портрет Девіда Лейна перед яким покладено квіти і запалено свічки.

Пікет розпочався з того, що товариш П. зачитав англійською мовою вимоги українських націонал-соціалістів до США, а київський представник УНТП Д. повторив наші вимоги українською мовою.

Далі пролунав виступ представника українського відділення «Кров і Честь» А., який зачитав працю Девіда Лейна «Маніфест білого геноциду». Наступний оратор Геннадій Шевченко з м. Тальне виступив з промовою на тему націонал-соціалістичної боротьби проти капіталізму і демократії, що нав’язують нам США. І останнім свою промову сказав ще один представник УНТП Євген Герасименко з м. Києва.

Залежно від теми виступи супроводжувались салютами і вигуками демонстрантів: «Слава Україні!», «Україна понад усе!», «White Power!», «Hero never die!», «Девід Лейн – ми пам’ятаємо!». Закінчився пікет хвилиною мовчання на пам’ять Девіду Лейну і оплесками.

Слава Перемозі! Завтра належить нам!