Українска Націонал – Трудова Партія

28 квітня – День Дивізії “Галичина”: МВС проти НС

Під час підготовки до Дня Дивізії «Галичина» в переписці з нашим товаришем представник ветеранів Дивізії зауважив: «В той же час в Україні дальше керують жидо-большевики». Ці слова знайшли повне підтвердження 28 квітня, коли спецпідрозділ «Беркут» за наказом міністра внутрішніх справ, лівого українофоба Цушка зірвав законну і незаборонену смолоскипну ходу на честь Дивізії «Галичина». Біля 130 чоловік (а не 77 як заявили органи) в той день були затримані без будь-яких законних підстав. 17 з них перебували за ґратами ще дві доби. Решта учасників акції змушені були ретируватись щоб уникнути затримань. Крім незаконних затримань у організаторів акції з УНТП без будь-яких пояснень було конфісковано 64 смолоскипи, які досі не повернуто. У ЗМІ антиукраїнськими органами внутрішніх справ була запущена інформація про «ножі, кастети, прапори зі свастиками, пляшки з запалюваною сумішшю», які нібито було вилучено в організаторів акції. Тим часом по вулицях Києва безперешкодно і під охороною міліції пройшли ліві українофоби, акція яких перед тим була заборонена рішенням суду.

Відразу після зриву нашої акції Цушко заявив, що проти нього готуються провокації. Як відомо «тримай злодія» найголосніше кричить сам злодій. А враховуючи заяву Цушка від 18 березня про намір МВС боротися проти скінхедів стають зрозумілими мотиви самого Цушка чинити провокації проти патріотів. Нам добре відомі методи боротьби з ультраправою молоддю, якими давно послуговуються лівоохоронні органи. Після погрому лялькового театру окупованого сіоністами («синагоги Бродського») у 2002 році лівоохоронці вдались до несанкціонованих конституцією й карним кодексом методів нейтралізації ультраправого середовища. Ось як прокоментував їхні дії один інформаційний сайт:

«Правоохранительные органы провели ряд мероприятий направленных на нейтрализацию скинов в столице. Многие лидеры и активисты попали под пристальный контроль. Кроме того, путем определенной работы соответствующих правоохранительных структур, среди них была посеяна вражда и противостояние».

Як нам стало відомо, тепер українофоби з МВС планують не тільки повторити, але і посилити незаконні методи тиску на ультраправий рух. Міліція планує придушити нашу справедливу боротьбу шляхом арештів активістів національного соціалістичного руху загалом і УНТП зокрема, підкидання зброї, наркотиків, дискредитації в ЗМІ тощо, а також знову домогтись того, щоб «среди них была посеяна вражда и противостояние», шляхом розповсюдження абсурдних чуток про нібито співпрацю УНТП та підпільних ультраправих груп з органами антиукраїнської влади і МВС зокрема.

Яскравим підтвердженням цих підступних планів стало повідомлення Департаменту зв’язку з громадськістю МВС про намір створити підрозділи по боротьбі з радикальними угрупованнями, котрі сповідують «неонацистську і расистську ідеології». Ці підрозділи запропоновано створити на базі карного розшуку за рахунок створення додаткових штатних посад. І це при тому, що за останні пів року злочинність в Україні, і зокрема в Києві зросла. Також Цушко запропонував запровадити посади дільничних інспекторів міліції при навчальних закладах і студентських містечках для того, щоб посилити «боротьбу із наркоманією і молодіжним рухом скінхедів». Проте коли ультраправа молодь 5 травня прийшла перешкодити маршу наркоманів, гомосексуалістів і лівих екстремістів центром Києва, то міліція стала на захист дегенератів, дозволивши маршу відбутись, а патріоти оточені, з них 18 чоловік затримано.

Останнім прикладом міліцейського свавілля щодо правої молоді стали чисельні затримання 11, 12 і 13 травня коли 14 чоловік, серед яких відомий правий діяч Олесь Вахній, було забрано з власних помешкань за безпідставними обвинуваченнями в давно скоєних і ніким нерозкритих справах з побиттів іноземців. На даний момент більша частина затриманих націонал-соціалістів і патріотів перебувають у в’язниці в очікуванні чергових судових фарсів за кримінальними статтями. Звертаємось до всіх небайдужих з проханням допомогти надати будь-яку можливу допомогу політичним в’язням (контакт за електронною адресою ns@po4ta.com або адресою вказаною на сайті).

Влада ублюдочної республіки оголосила війну національному соціалістичному руху. Але все те що нас не вбиває, робить нас сильнішими! Якщо проти нашого руху спрямовані такі сили окупаційного режиму, значить ми йдемо вірним шляхом.

Ось як коментує події навколо Маршу Дивізії інформаційний портал «proUA»:

«Что касается «национал-трудовиков», то представление об их идеологии можно составить, посетив сайт этой партии. Его заглавная страница пестрит заголовками вроде: «Студенты-ниггеры режут белых львовян», «Геть чужинські пам’ятки!» (с изображением кулака, бьющего в шестиконечную звезду), «США: либерализм приносит тупость» и «На все приходит время расплаты» (с гравюрой, на которой изображен висельник)…

Активизация политических сил подобного рода – это, ко всему прочему, и тревожный сигнал для политиков и социума. Пока украинские партии-гиганты созывают своих сторонников вокруг «Юли и Виктора», «Юры и Сан Саныча», партии статусом пониже (а то и откровенно маргинальные) вывели свои действия «в идеологическую плоскость». С одной стороны, партия, реально опирающаяся на идеологию, в современной Украине – большая редкость. С другой стороны, какое будущее ожидает государство, в котором политико-идеологический вакуум заполняется радикальными идеологиями?…».

На кого брешуть жидівські ЗМІ і тиснуть репресивні органи системи – лише той є найкращим другом народу. Після чорної смуги завжди наступає біла. Наші вороги не вічні на своїх посадах і прийде час коли вони відповідатимуть за все. Закликаємо всіх активістів і прихильників НС-Руху не боятись і не втрачати віри в остаточну перемогу національного соціалізму. Варто усвідомити, що у системи немає помилок – вона сама є помилкою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other