Українска Націонал – Трудова Партія

Хазарія здає Далекий Схід китайцям

Геополітичне утворення під назвою Російська федерація, вкотре продемонструвало свою анти-слов’янську та анти-білу сутність. Після територіальних посягань на український острів Тузла та газового терору Білорусії та України, це паразитичне утворення перейшло до роздачі земель Далекого Сходу. Як відомо Китай не припиняє експансіоністської політики стосовно слов’янських земель. До останнього часу КНР використовувала тактику міграційної війни, тобто легального та нелегального заселення сусідніх країн своїми громадянами. Відтепер азіати переходять до захоплення територій. Хоча, власне, захоплювати силою нічого не потрібно. Путінський уряд віддасть все і задарма, і без жодного спротиву.

Як стало відомо, пам’ятні знаки радянським воїнам, встановлені в різні роки на островах Великий Уссурійський і Тарабарів поблизу Хабаровська, буде демонтовано у зв’язку з передачею в 2008 році даних територій під юрисдикцію КНР. “Що стосується пам’ятних знаків, то до передачі територій під юрисдикцію Китаю вони будуть демонтовані”, – заявив журналістам у вівторок, 27 лютого, начальник прикордонного управління ФСБ РФ по Хабаровському краю і Єврейській автономній області (ЕАО) Віктор Власов. За його словами, мова йде про три пам’ятні знаки, розташовані на цих островах. Ці пам’ятники було встановлено воякам, що полягли в боях з японцями в 1939-45 роках, а також героям-оборонцям кордону під час китайської атаки на острів Даманський в 1979 році.

Власов не виключив, що після демонтажу пам’ятні знаки будуть перенесені на території інших прикордонних застав в Хабаровському краю.

Начальник прикордонного управління також відзначив, що “військових поховань на островах Великий Уссурійський і Тарабаров немає”.

Частина островів Великий Уссурійський і Тарабаров відповідно до додаткової угоди між Росією і Китаєм, підписаним в 2004 році, передані КНР. Очікується, що після проведення в 2007 році всіх демаркаційних робіт і обміну нотами, дані території будуть передані під юрисдикцію КНР.

Загалом, передача навіть незаселених островів Китаю, означає тільки те, що скоро слід очікувати поступову передачу всього Далекого Сходу під контроль китайців. Викликає подив, чому Російська федерація, яка проголошує себе світовою потугою і постійно заявляє про свої претензії, наприклад, до України, здає свої території, здобуті кров’ю тисяч білих людей? Чи не тому, що саме історичне призначення РФії, як спадкоємниці Московії, знищувати все біле європейське і слов’янське? Чи стосуються вищеописані проблеми українців? Так! Стосуються! Адже власне йдеться про Зелений клин, території освоєні українцями і на яких і досі мешкають українці чи люди з українським корінням. За цю землю на початку ХХ століття воювали генерали Юрій Міщенко та Павло Скоропадський. Ці землi лежать в зоні українських інтересів на початку століття ХХІ!

На світлині: усурійський козак – охоронець далекосхідного кордону. Поч. ХХ століття. Якби він знав, що зробить з його батьківщиною Путін…