Українска Націонал – Трудова Партія

Нові знаки кримського питання

Правда, це те, що найкраще розвіює стереотипи. В українські внутрішній політиці багато останніх, особливо щодо ситуації в Криму. Один з них це відданість татарських «націоналістів» та ісламістів Україні. Одначе факти свідчать про протилежне.

Так, татарська партія «Міллі Фірка», основною метою діяльності якої є, немало-небагато, «відновлення в Криму кримськотатарської державності» та «інтеграція кримськотатарського народу тюркським світом на основі ісламського світогляду», звернулася до президента РФ Дмітрія Мєдвєдєва, до голови уряду РФ Владіміра Путіна, а також президента республіки Татарстан Мінтемера Шаймієва з проханням «захистити корінний (певно мається на увазі татарський – О.Д.) та інші мало чисельні етноси Криму від нескінченного геноциду з боку націоналістично налаштованої влади України». Цікаво, кого мають на увазі татарські екстремісти під «націоналістичною владою в Україні»? За одно виникає й інше питання, хто дозволив реєструвати в Мін’юсті партію, що декларує відверто сепаратистські настрої. Хоч,звісно, можна припустити, що це відбулось не без протекції Москви, адже як заявив керівник «Міллі Фірква» Васві Абдураїмов, сигналом до його дій та заяв стала нещодавня заява В.Путіна, про те, що в Криму існує проблема кримських татар.

Загалом це може свідчити про те, що Кремль має далекі наміри зробити ставку у кримській політиці на амбітних татарських екстремістів, ніж на нежиттєздатні «рускіє блокі». Власне, це давно зрозуміло, адже московське слов’янофільське словоблудіє мало на ділі помагає чисельному і якісному відродженню слов’ян Криму. Таким чином міфові про те що, Москва захистить російськомовне населення Криму завдано нищівного удару.

Іншим стереотипом, яким страждають багато громадян України, що підтримують про-західний вектор політики є «НАТО нас захистить». Одразу варто задати питання «що саме, і від кого?». Скоріш за все Нато здатне захистити тільки «елітних» мешканців Печерських пагорбів Києва. А от в тому що НАТО виступить на захист територіальної цілісності України в Криму є вагому сумніви.

Так, впливова британська газета Times зазначає, що «Більшість росіян не можуть уявити собі Україну державою, що протистоїть їх країні як член НАТО, відзначає видання. Навіть більшість представників альянсу погоджуються з тим, що правила «реальної політики» вимагають поважання права Росії на доступ до Чорного моря. Тому, можливо, Україна повинна передати півострів Росії, перш ніж встане питання про її вступ до Північноатлантичного блоку.»

Думаю коментарі тут зайві. Єдине, що можна додати. Що історичний досвід Першої і Другої світових війн показує нам, що капіталістичні держави Заходу завжди нехтували інтересами української нації. Історія має властивість повторюватися.

Єдиною силою, що здатна захистити національні геополітичні інтереси української нації і водночас забезпечити виживання слов’ян Криму є Українська держава збудована на засадах національного соціалізму, і нам треба докласти всіх зусиль, щоб збудувати її якнайшвидше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other