Українска Націонал – Трудова Партія

Місяць нацистської активності

Квітень – знаковий місяць для нацистів.

Думаю не потрібно розказувати чому? Вчора назери з Братства порізали своїх конрентів у боротьбі за молодіжну ультраправу аудиторію. Конкуренти завітали в гості до брачиків “послухати лекцію” і напоролися на ножі.

А завтра “Патріот України”, який не бачить в нашій країні проблем окрім мігрантів, також проведе свою акцію в столиці. Само-собою, тема також пов`язана з ножами і убивствами. З Коліївщиною у якій вони відмовляються бачити соціальний підтекст і упереджено підв`язують її до етнічних чисток. Жахливо, але ніхто так і не звернув увагу на плани проведення в столиці України такої акції. Наскільки це пов`язано з нинішньою політичною кризою не скаже ніхто. Одне можна точно сказати, водичку ці “патріоти” полиють однозначно на користь одного з таборів.

І на завершення місяця сумнозвісна УНТП проведе вшанування дивізії “Галичина”. Щоб ніхто не сумнівався, що це свято для фашистів бони розмістили на своєму сайиті прапор дивізії: синьо-жовтий з білим колом у яке вписано свастику. Дивно, чому вони не взяли його собі за партійний штандарт?