Українска Націонал – Трудова Партія

Черновецький – мер рекетирів і ганьба киян

Останнім часом на вулицях столиці кидаються у вічі яскраві бігборди з фотографіями усміхненого Леоніда Черновецького, а біля фотографій – підпис «Мер усіх киян!» Цікаво було б запитати: чи не за кошти платників податків виготовлені та розташовані ці рекламні лаштунки?

Тож спробуймо з’ясувати, чи підпис на бігбордах відповідає дійсності.

Всі кияни, і не тільки, мабуть, ще не забули, як на виборах мера м. Києва команда Черновецького у своїй рекламній продукції завзято обіцяла зробити життя кращим. Головним їхньої програми було гасло: «Кожен має право жити краще!». Це соціально-необхідне гасло, підкріплене харчовими пайками (Черновецький з екранів київського телебачення відверто говорив, що пенсіонерам та інвалідам буде надавати харчові пайки завжди, незалежно від виборів), вселяло надію наївним киянам-пенсіонерам. Вони й обрали (за прострочені консерви та третьосортну крупу гречки, рису чи пшона) мером Києва нібито чудового успішного бізнесмена, банкіра Леоніда Черновецького. Ті ж наївні пенсіонери, ветерани та інваліди не здогадувалися, що всі банкіри такого ґатунку заробляють на грошових аферах і що влада у столиці потрібна Черновецькому та його клану тільки для помноження власних капіталів.

Для спростування або ж підтвердження вищезгаданого зробимо невеликий оглядовий поверхневий аналіз річної роботи Київської мерії під керівництвом нового мера. Всі кияни, пенсіонери та інваліди в тому числі, чудово пам’ятають, як мерія під керівництвом Черновецького почала пробувати відбивати кошти, витрачені на виборчу кампанію, далеко економічно не обґрунтованим підвищенням тарифів за комунальні послуги. Для киян, як ні для кого в українських містах, ці послуги були підняті майже в чотири рази. Тільки завдяки впертій боротьбі опозиційних партій та активності пересічних киян, команда мера, як скритий рекет, відступила від пограбування киян. Отже, афера відбиття кошів, витрачених командою нинішнього мера на виборчу кампанію, за рахунок підвищення тарифів – успішно провалилася (не будемо вдаватись в нюанси приватизації тепломереж столиці, перегонки коштів за комунальні послуги через деякі банківські установи, контрольовані Черновецьким). Отже команда аферюг-рекетирів почала думати й гадати, де ж кошти, витрачені на вибори, відбивати.

Всі кияни, які час від часу включають київське телебачення, бачили виступи аферистів з рекетирської команди з пропозицією наповнювати міську казну за рахунок людей, які приїжджають до Києва на заробітки, ввівши на таких людей міські податки. Звичайно, ті, хто давав такі пропозиції, не продумав, звідки будівельні організації Києва повинні були б брати дешеву кваліфіковану силу для новобудов. А правоохоронні органи повинні були безжалісно штрафувати порушників. Невідомо, з яких причин така афера теж не була підтримана основною частиною рекетирської команди, яка дорвалась до київської влади.

У той самий час кияни (які відслідковують новини київських засобів масової інформації) знають, як почався масовий розпродаж, можливо, злочинним структурам (адже тільки злочинці можуть застосовувати грубу силу до мирних пікетувальників) ділянок під забудову житлових будинків у м. Києві. Але й тут активність киян викликала противагу черговій афері рекетирів, які тимчасово є при владі. Отож і сама золота жила поповнення капіталів команди рекетирів починає уриватись. Всі кияни пам’ятають, як на останній сесії Київради команда мера з таким же успіхом, як і затверджували постанову про продаж цих ділянок, відмінили цю постанову. З кожним днем, місяцем поле діяльності для афер команди теперішнього київського мера стає менше і менше. В деяких теж наївних киян може постати думка: якщо на полі афери не буде можливості їх діяльності, то і аферист Черновецький піде у відставку, і кияни нарешті оберуть господаря-патріота.

Але насправді так званий успішний бізнесмен насправді зовсім не займається господарством Києва та й далеко не збирається у відставку. Він не надає розвитку малим підприємствам, які б справно платили податки та надавали нові робочі місця. Черновецький разом з командою шукає аферистичні методи відбиття коштів, витрачених на виборчу кампанію. Клан з Правекс-банку, який за протекцією мера поступово скуповує мерію, далеко не є придатним до ведення господарства у столиці. Станом на сьогодення повністю занепадає комунальне господарство, на дорогах Києва, які ніхто не збирається ремонтувати, розбите асфальтове покриття.

Одним з таких аферистичних методів набивання кишень рекетирів при владі є збирання нахабно величезних поборів з власників транспорту, які з певних причин мусять паркувати своє авто у різних мікрорайонах Києва. Ніби дбаючи про інтереси киян, яким, мовляв, заважають авто в центрі міста, команда рекетирів підняла розцінки до 30 гривень за 1 годину стоянки. Такі розцінки навіть в центрі більшості столиць Європи є занадто величезними. Цікаво, чи представники клану Чернівецького та й сам мер, які по роботі змушені ставити свої автомобілі в центрі столиці, хоч одну гривню платять за стоянку своїх автомобілів, чи вони для себе придумали свої пільги та привілеї? Коли б вони платили по таких тарифах, які самі придумали, тоді команда аферистів думала б про всіх, а не про те, як вимагати кошти за зручності з мешканців Києва, які в силу необхідних обставин змушені паркувати свої автомобілі в центрі столиці. Окрім того команда рекетирів Черновецького придумала нахабне викрадення автомобілів, які припарковані не за правилами, встановленими аферистами з допомогою працівників ДАІ, котрі підпорядковані міській владі. Після цього власник автомобіля для викупу своєї приватної власності повинен заплатити колосальну суму. Тим самим командою мера щодо киян порушуються елементарні норми конституції, яка начебто має бути гарантом приватної власності громадянина.

Є думка, що знайдуться активні власники авто, які також стануть на свій захист, і діянням рекетирам при київській владі на цьому поприщі настане кінець.

Думається, що кияни примусять мера та його команду ремонтувати дороги у столиці та обладнувати стоянки для паркування, а не рекетирськими методами набивати собі кишені. Та й кияни теж самі розберуться: Леонід Черновецький – мер всіх киян чи ганьба всіх киян?!

Автор: Ігор Збідований