Українска Націонал – Трудова Партія

Україні – український соціалізм!

1 травня – Свято весни і труда. Єдине, що затьмарює для нас це свято – існуюча капіталістична система та її паразитування на чесній праці українців. Згідно конституції – «суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава» створила такі умови життя і праці, що українські трудящі змушені боротись за свої права і елементарне виживання.

Капіталізм дедалі більше розбиває суспільство на класи, посилює нерівноправність, експлуатацію і поширює лихварські буржуазні цінності. Вони називають це “вільним ринком”, ми називаємо це процентним рабством. Тепер рабом стає не лише людина, не лише клас, але і цілий народ. За дивним збігом експлуатовані трудящі в нашій країні мають національність – більшість з них українці. Національність мають і експлуататори капіталісти – вони переважно близькосхідного походження. Після цього не залишається сумнівів, що головний винуватець нашого національного занепаду – капіталістична система. Так само, як соціальне визволення неможливе без національного, так і боротьба за звільнення нації неможлива без боротьби за звільнення трудящих, за знищення капіталізму і побудову соціалістичної народної спільноти.

Ми закликаємо всіх небайдужих приєднатись до нашого маршу відзначення Національного Дня Праці.

Час і місце збору: 1 травня 2008 року (четвер – вихідний), 13:00, парк ім. Тараса Шевченка (під пам’ятником Т.Шевченку).

Маршрут маршу: вул. Володимирська, вул. Б.Хмельницького, вул. Хрещатик, Майдан Незалежності, де пройде мітинг.

Ми, українські соціалісти, заперечуємо капіталістичну систему з її нетрудовими доходами, експлуатацією економічно слабких, оцінкою громадян по грошах, а не по здібностях, і ми щиро прагнемо усунення цієї системи за будь-яку ціну. Кращим майбутнім для українського народу є національний соціалізм, тому ми висуваємо наступні вимоги:

1. Запровадження трудового обов’язку.
2. Створення безкласового і безкастового суспільства.
3. Рівність громадян в правах і обов’язках.
4. Ліквідація лихварства – процентного рабства.
5. Націоналізація всієї банківської, фінансової і страхової сфери економіки.
6. Скасування нетрудових прибутків.
7. Справедливий розподіл прибутків.
8. Скасування пакету законів щодо вступу в СОТ.

Вільна людина замість вільного ринку!
Труд замість дивидендів!
Соціалізм замість капіталізму!

Запрошуємо до участі в акції всі українські організації, що підтримують наші вимоги. Для нагляду за порядком проведення маршу, на акцію вже запрошені представники “Федерації професійних спілок України”.