Українска Націонал – Трудова Партія

Угорців рятує лише УНТП

12 жовтня представники правих націоналістичних партій і організацій, зокрема Української Національної Асамблеї (УНА-УНСО) і Української Націонал-Трудової партії, пікетували посольство Угорщини у Києві.

“Своєю акцією вони засвідчили підтримку Угорському народу, що повстав проти лівого прем’єр-міністра Ференца Дюрчаня, який значно перебільшив показники економіки Угорщини з метою перемоги на квітневих парляментських виборах”, – пише офіціоз УНТП.

Учасники акції тримали транспаранти і вигукували гасла: „Ні брехні!”, „Геть тиранію”, „Свободу угорському народу”, „Ганьба зрадникам”, „Угорщино, прокинься!”. Вони передали у посольство Угорщини звернення:

„Ми, борці Українського націоналістичного руху, демонструємо свою підтримку і солідарність з Угорським народом, що повстав проти тиранії і брехні теперішнього ліво-соціалістичного уряду, уряду зрадників свого народу, на чолі з прем’єр-міністром Ференцем Дюрчанем. Угорський прем’єр-міністр продемонстрував справжнє обличчя лівого соціалізму і „демократії”.

Той факт, що він і очолювана ним партія протягом двох років нахабно брехали своїм виборцям заради перемоги на виборах, знову доводить правоту і беззаперечність нашого судження про неминучий крах не лише „ліберального капіталізму”, але й „лівого соціалізму”. Обидва шляхи ведуть до перемоги людиноненависницьких ідей.

Висловлюючи свою солідарність із націонал-патріотичними організаціями Угорщини, ми виступаємо на підтримку таких вимог:

1. Ференц Дюрчань повинен негайно подати у відставку і залишити посаду прем’єр-міністра Угорщини.

2. Розпустити Парламент країни до проведення нових виборів.

3. Провести позачергові вибори до Парламенту і глави уряду.

4. Відкликати представників Угорщини з Європарламенту.

5. Створити незалежну комісію для розслідування фінансової діяльності уряду; на час роботи комісії накласти арешт на рахунки членів уряду і їхніх сімей.

6. Угорська власність повинна належати угорцям, а не міжнародному фінансовому кагалу”.