Українска Націонал – Трудова Партія

Толерантні китайці проти слов’ян

У Владивостоці на території державного університета економіки та сервісу (ВДУЕС) відбулася масова бійка між російськими та китайськими студентами, у результаті якої троє росіян з ножовими пораненнями потрапили в лікарню.

Як повідомили в службі безпеки вузу, бійка почалася близько 13:30 за місцевим часом біля театру “Андеграунд” на вході у ВДУЕС.

Конфлікт почався зі словесної лайки і переріс в двобій “один на один”, у якому росіянин виявився спритнішим. Його опонент був озброєний ножем, але росіянин взяв гору в бійці і вибив зброю з рук нападника. Тоді його супротивник побіг за підмогою.

Між молоддю виникали стихійні сутички. В декількох китайців виявилися ножі, і перш ніж співробітники служби безпеки втрутились у бійку, троє росіян одержали ножові поранення. У юрбу летіли скляні пляшки. Одна з них потрапила в голову китайському студентові.

До іноземних учасників бійки підключилися інші студенти із КНР. З боку китайських студентів у бійці брало участь близько 40 чоловік, російських хлопців було кратно менше, хоча за бійкою спостерігали практично всі студенти вузу.

Декількох учасників бійки затримано. Міліція проводить розслідування.