Українска Націонал – Трудова Партія

Таємниці смертоносної вакцини

Міністерство охорони здоров’я України забов’язало усіх громадян у віці від 16 до 29 років пройти вакцинацію від кору та краснухи. В обов’язковому порядку! І це не обговорюється – «Не хочть – змусимо», – сказали у міністерстві. Щеплення будуть робити безкоштовно. Але, як відомо, безкоштовний сир лише у мишоловці. Що ж за організації так наполегливо вимагали провести вакцинацію в Україні? Хто заплатив $5,3 млн за ввезення у країну дев’яти мільйонів доз вакцини? Це не секрет: їх логотипи є на офіційному сайті акції. Це Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ), ЮНІСЕФ, приватний фонд американського медіа-магната Теда Тернера “United Nations Foundation” та федеральний центр за контролем над захворюванністю США, більш відомий як CDC. Після закінчення цієї акції МОЗ України має звітувати усім цим організаціям!!!

Приводом для вакцинацї стало проведення «Євро-2012». Так, поєднавши футбол та кір, вигадали потрібний привод. Росія, наприклад, відмовилась від такого «подарунку» та й від щеплення теж.

Багато вітчизняних лікарів-практиків вважають, що будемо платити здоров’ям націїї. Про це вони писали у своїх листах міністру охорони здоров’я і головному державному санітарному лікарю МОЗ, пояснили свою позицію представникам преси та телебачення. Але чиновники думку українських спеціалістів проігнорували.

Що ж за надзвичайна подія трапилась, що необхідна така масована атака – дев’ять мільйонів доз вакцини одночасно?! Що від нас приховують? Що це за вакцина? Як відомо, для планових щеплень Україна закуповує вакцину європейських виробників, а ЮНІСЕФ закупила для нас продукцію Індійського інституту сироваток, яка не пройшла державну реєстрацію в Україні!

Спеціалісти-вірусологи стверджують, що вакцину «було вирощено на клітинах абортованих плодів ембріонів і є вірогідність, що клітинний матеріал може мати інші віруси, які викликають генетичні та онкогенетичні захворювання». Тому, якщо її буде введено майбутнім матерям, то в країні значно зросте кількість недоношених та хворих малюків.

Від щеплення звільняють лише тих, хто має серйозні хроничні паталогії, хворих на ВІЛ/СНІД та вагітних. Інші, отримавши дозу індійської вакцини, теж можуть потрапити у число хронічних хворих, тому навіть у інструкції до вакцини є попередження стосовно доволі серйозних ускладненнях, серед яких лімфоденопатія, артралгія і артрит(запальні процеси у суглобах), тромбоцитопенія та анафілактичний шок. И це у 10-25 % випадків! Цитата з інструкції до вакцини: «Головним при анафілаксії є негайне введення адреналіну, що може врятувати життя». А може й не врятувати…

Виробники «чесно» визнають: хоча й рідко, але «спостерігаються реакції із сторони центральної нервової системи, однак прямий зв’язок (!) з вакцинацією недоведений». Але кому як не українцям знати, що зв’язок між втратою здоров’я та медицинськими маніпуляціями (чи помилками) у нас взагалі довести неможливо.

Як відомо, більшість сучасних вакцин геномодифіковані. Це значить, що людина втручається у святиню-святинь організму, у його генофонд і змінює його у відповідності до своїх інтересів. Які мутації та вплив на гени будуть прищеплювати нашим дітям? Як ми можемо допустити такий масовий вплив на генофонд нашої країни?!

Крім того, вакцини є імунобіологічними препаратами. Як ці щеплення впливають на імунітет людини? Багато спеціалістів свідчать, що вони значною мірою подавлюють імунітет молодого організму. Чи не вони є причиною імунодефіциту нашого населення? Хто може гарантувати, що після цих щеплень у нас не спалахне штучна «епідемія» СНІДу.

Усі чесні спеціалісти попереджають, що проведення цієї кампанії є геноцидом проти нації!!!

Чи мають медики право забов’язувати неповнолітніх та дорослих (від 16 до 29 років) зробити позапланове щеплення проти кору та краснухи? На підставі яких законів (адже даної вакцинації немає у національному календарі щеплень)? Чи мають право лікарі масово використовувати у медицинській практиці препарати, що не пройшли державної реєстрації в Україні, особливо коли мова йде про імунобіологічні препарати?

Наслідки такої вакцинації сьогодні не може передбачити ніхто. Єдиний вихід – відмовитись від вакцинації і відмінити незаконне рішення, що стосується життя та здоров’я мільйонів громадян, як живих, так і ще ненароджених.

Право на відмову від медицинських маніпуляцій закладено у Конституції України, і ніхто не має право змушувати вас робити щеплення. Усі, кому не байдужа доля нашої молоді, мають попередити усіх знайомих та рідних про цю небезпеку.

Від АС УНТП: Замислитесь! Чому ці закордонні організації так зацікавлені провести вакцинацію усьому репродуктивному населенню нашої країни? Чи мають право якісь організації типу ВООЗ, CDC, фонду “United Nations Foundation” диктувати нам, що ми маємо прищеплювати нашим дітям? Адже ВООЗ наприклад – це організація чисто громадська, і існує лише на гроші фармацевтичних компаній. Дивний збіг? Так, саме тих компаній, що ці вакцини виробляють. А CDC за своїми функціями є структурою, що забезпечує вивчення, нагляд та боротьбу з інфекційними захворюваннями виключно на території США і в інтересах американського уряду. Чим саме займаються американські дослідники інфекційних захворювань та території нашої країни? Чому МОЗ України звітує саме їм, а не українцям, чиє здоров’я та життя воно має оберігати? Чому проігноровані усі протести наших вітчизняних спеціалістів проти глобальної імунізації?