Українска Націонал – Трудова Партія

Преса «політичного українця» Рабиновичa

Здається ще недовго залишилось нам користуватись «свободою слова» в Інтернеті через одну невеличку подію, яка сталася у Верховній Раді. Йдеться про ратифікацію Додаткового протоколу до міжнародної конвенції про кіберзлочинність. Повідомлення про це було опубліковано на сайті «Фраза». Якщо коротко, то йдеться про наступне: «Основною метою Протоколу є внесення доповнень до положень Конвенції про кіберзлочинність (далі – Конвенція) стосовно криміналізації дій расистського та ксенофобного характеру, вчинених через комп’ютерні системи». Історію ратифікації цього документа можна знайти на сайті Верховної Ради.

Напевно мені треба було б радіти, і сподіватись, що нарешті буде покладено край і українофобії, яка розповсюджується в Інтернеті. Наприклад на одному з інформаційних інтернет-сайтів передруковують інформацію з інших сайтів. Начебто всі так роблять. Але цей сайт, крім того змінює ще і назви статті, від яких мене пересмикує, пропадає сон і таке інше. Ну наприклад стаття називається «Украинец насиловал подростков в колодцах», або «Пьяный украинец уснул в холодильнике», або «Украинец выпивал с трупом приятеля», або «Пьяный украинец изнасиловал брата» і так далі. В демократичному суспільстві звісно всяке буває, але щоб стільки лайна – і все українці? І тут я вирішив зробити дві речі.

По-перше перевірити хто ж друкує такі статті перший в Інтернеті, тобто як вони виглядають в оригіналі. І виявилося, що в оригіналі не йдеться не про українців, а лише про «жителів» або «громадян» України. Наприклад стаття «Украинец насиловал подростков в колодцах» в оригіналі називається «В Хмельницком задержали растлителя беспризорных подростков», а стаття «Пьяный украинец уснул в холодильнике» в оригіналі називається «Житель Мариуполя уснул в холодильнике», стаття «Украинец выпивал с трупом приятеля» в оригіналі називається «Пьяный злоумышленник два дня не замечал, что убил приятеля», а стаття «Пьяный украинец изнасиловал брата» в оригіналі називається «В Закарпатье 23-летний мужчина изнасиловал младшего брата». Насправді МВС не вказує національність злочинців, але ми можемо її здогадатись, якщо в Україні постійно перебуває трьохмільйонна циганська община плюс 6,8 млн. інших іммігрантів.

По-друге я вирішив перевірити, хто так патологічно ненавидить українців. І щоб ви думали? Скажу Вам пошепки, поки ще можна (протокол ще не вступив в силу на території України) – видавцем цього сайту є Media International Group. Ну, а хто є власником Media International Group? Єврейський олігарх і громадський діяч Вадим Рабинович.

На цьому зупиняюсь, хоча цей перелік можна було продовжувати далі. От до чого привела нас «рівність». Але ж якщо ми рівні, то панове «богообрані» – чому я на вашому сайті про побиття головного редактора «Столичных новостей» – Кацмана знайшов таку назву статті: «Молния! Бандитское нападение на главного редактора “Столичных Новостей”!». Чому б не назвати статтю так: «Дубинка прогулялась по голове еврея Кацмана». А якщо Кацман українець, то стаття мала б бути названа: «Дубинка прогулялась по голове украинца Кацмана»?.

Так от починаю я шукати що ж таке ксенофобія і расизм – треба ж якось виконувати закон. Але чи може я не там шукав, може треба було пошукати на mignews.com.ua, проте занесло мене на «Яндекс» і там знайшов наступне: «Ксенофобия – навязчивый страх перед иностранцами, неприязненное к ним отношение», або на «Меті»: «ксенофобия, ненависть к иностранцам, страх и неприятие всего иностранного».

Я так розумію, що через місяць (коли протокол матиме силу на території України) я маю замість вареників і борщу їсти все кошерне? (Ксенофобия – неприятие всего иностранного)? Чи може «богообрані» сподіваються, що я їх полюблю за таке як самого себе (Ксенофобия – неприязненное к ним отношение)?

З расизмом у мене виходить зовсім погано:

«Расизм, совокупность антинаучных концепций, основу которых составляют положения о физической и психической неравноценности человеческих рас и о решающем влиянии расовых различий на историю и культуру».

Ага… Знаходжу ще одну статтю : «Евреи умнее всех». І тут до мене доходить… «Політичні українці» типу Рабиновича – це расисти і ксенофоби. Але чи може українець бути президентом всеукраїнського єврейського конгресу і об’єднаної єврейської общини. Якщо Рабинович країнець, то виходить, що це українці розумніші за всіх, бо українець керує всіма євреями України, а якщо ні – то Рабинович расист і ксенофоб, адже «вільна» від здорового глузду преса цих українців просто ненавидить. От якби єврейська газетьонка писала «український громадянин», то всім би було зрозуміло, що може йтися не про українця, а і про молдаванина, і росіянина, і єврея. Але «політична нація» не визначає етнічної приналежності – ми всі українські громадяни (подивіться в паспорт), а єврейство все пише – українець вбив, зґвалтував і таке інше. Якщо ми всі громадяни України, то президентом чого є Рабинович? Президентом всеукраїнського конгресу громадян України і об’єднаної общини громадян України.

Не знаю що вони роблять, коли моляться своєму богу в синагозі (наш Бог такому не вчить), але що вони друкують знаю добре, наприклад, новини з сайту mignews.com.ua за 30-31 травня 2005 року:

Грудь дня: И здесь китайцы круче всех!
Какой русский не любит сексуальных женщин
Стринги таят в себе смертельную опасность
Инвалид насиловал костылем
Улитки доползут до космоса
Как правильно испражняться в лесу?
У голливудских звезд слишком большие груди
Геям можно жениться, но без секса
Если снится жесткий и ритмичный секс? (рубрика Здоровье)
Молоденькие девушки разогреют аппетит (рубрика Общество)
Любовница – жене не помеха (рубрика Общество)
Стриптизер раскроет сущность Адама (рубрика В мире)
Старичок зарабатывал детским порно (рубрика Криминал)
Подросток перерезал горло ребенку (рубрика Убийства)
Мужчин подсадят на противозачаточные таблетки (рубрика Здоровье)
Грейпфрут делает женщину привлекательней (рубрика Наука)
Грудь дня: А ежели язычком-с?
Интимные подробности жизни Виктории Бекхэм (рубрика Общество)
Геям и лесбиянкам гордости не занимать (рубрика В мире)
“Марафон онанизма” собрал всех желающих (рубрика Безумный мир)
Жуткие последствия секса. Гороскоп дня
Колодец засосал всех мужчин семьи
Бухарест превратился в гей-столицу
Грудь дня: Наташа Королева сняла все лишнее
Финнам нечем подтереться
Малинин рассказал об интимных подробностях жены
Голый банкир набросился на офицера

Особливо мені подобаються новини з рубрики «Здоров‘я». Але для чого нам такі «новини», коли вже маємо одного українського громадянина Гордона, з його вже закритим за судовим позовом і відкритим знову «Бульваром Гордона» – там така сама інформація – непотрібна нормальній людині.

Кому і для чого потрібні такі газетки – окрема тема, а тепер ще про одне. Ось цитата голови правління федерації єврейських общин Росії Олександра Бороди:

«Если заглянуть на русскоязычные сайты “всемирной паутины”, особенно на форумы, вы сразу же обнаружите, что там фашисты, антисемиты и русофобы чувствуют себя как дома», «необходимо как можно скорее сформулировать и принять закон, который позволил бы отслеживать и отдавать под суд распространителей национальной и религиозной ненависти в Интернете». «А что такое нацистская литература, как не опаснейший духовный наркотик?!».

А це проповідує новий законопроект вже «політичний українець» Олександр Фельдман:

«Предусмотрена ответственность за распространение материалов, которые обижают чувство граждан в связи с их расовой, национальной принадлежностью или отношением к определенной религии, конкретизировано положения относительно дел частного обвинения».

Щось все переплуталось:

«Украинец насиловал подростков в колодцах», «Пьяный украинец уснул в холодильнике», Украинец выпивал с трупом приятеля», «Пьяный украинец изнасиловал брата», «Крысы отобедали украинцем», «Маленький украинец до смерти наелся зеленых ягод», «Украинец забил молотком пожилых супругов», «Украинец расстрелял молодую жену», «Украинец зверски зарезал жену из-за квартиры», «Украинец перерезал горло девушке», «Тонущий украинец не расстался с… водкой», «Украинский мясник “поработал” над человеком», «Украинец зверски задушил старушку». Грудь дня: И здесь китайцы круче всех!, Инвалид насиловал костылем, Как правильно испражняться в лесу?, Если снится жесткий и ритмичный секс? (рубрика Здоровье), Стриптизер раскроет сущность Адама (рубрика В мире), “Марафон онанизма” собрал всех желающих (рубрика Безумный мир).

Кому ж тоді потрібні Закон «українця» Фельдмана, Додатковий протокол до міжнародної конвенції про кіберзлочинність ратифікованого у Верховній Раді разом з українофобським сайтом «українця» Рабиновича. Відповідь може бути одна – вони потрібні таким «українцям» як Фельдман і Рабинович.

Їм не потрібні сильні українці, тому їм дають «перетравлювати» статті на кшталт «Инвалид насиловал костылем» з сайту mignews.com.ua, або бульвара «українця» Гордона. Їм не потрібні українці, які ставлять духовне вище за матеріальне, бо який зиск вони з цього отримають, коли їх мотлох не будуть купувати? От і вже в Законі «Про безпечність та якість харчових продуктів» в Статті 35 з‘явилася Заборона реалізації та обігу необробленого молока та сиру домашнього виробництва, а також туш або частин туш парнокопитних та інших копитних подвірного забою на агропродовольчих ринках.

А хто продає у нас необроблене молоко та сир домашнього виробництва, а хто у нас живе в селі? Люди, які з тобою завжди поздоровкаються і запросять до хати, хоч не закінчували гімназій і університетів, люди, які розмовляють українською. Це проти них спрямована політика українофобів. Бо там, по селах і містечках України пролягає останній рубіж української вольності і незалежності!

Автор: Олександр Дорохінчук м.Київ