Українска Націонал – Трудова Партія

Політ-кошерність на марші

Як відомо, днями кілька “прогресивних” країн відмовилися брати участь у конференції ООН щодо боротьби з расизмом. Після того, як арабські країни домоглися, щоб у підсумковому документі конференції сіонізм прирівнювався до расизму, Ізраїль оголосив бойкот конференції. Захід відразу одержав статус “антисемітського” й, взагалі таким, що не має жодного стосунку до проблем расизму. За Ізраїлем про бойкот слухняно оголосили Сполучені Штати, Канада, Італія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща й Австралія. Потім до цієї групи приєдналася й Німеччина – влада цієї країни висловила побоювання, що форум під егідою ООН буде використаний в інших інтересах.

Що ж відбулося насправді? Спочатку все приготувалися слухати звичні солов’їні промови про звичний білий расизм стосовно звичних чорних колоній. Тільки приготувалися вихваляти Америку про те, що ця найбільш не расистська у світі країна остаточно перемогла расизм, обравши в президенти чорного хлопця, як на сцену виліз якийсь сумнівний “ахмадінежад” і став рубати правду-матінку про реальний єврейський расизм.

Як же цей дикий неєврей не розуміє кордонів дозволеного? Говорити можна тільки про той расизм, що успішно переможений у країнах усталеної демократії й політ-кошерності. Можна говорити про те, скільки негрів учиться в Гарварді і яка спостерігається пропорція меншостей стосовно большості у десегрерованих школах Нью-Йорка. Говорити можна про те, як арабам і пакистанцям догоджають у Великобританії і Європі. У жодному разі не можна говорити про чорний расизм стосовно білого. Не можна згадувати про кастову систему в Індії й у жодному разі не можна говорити про сіоністів, називаючи їхніми сіоністами. Це не політ-кошерно. А раз всі наші думки й слова регулюються політ-кошерністю, ті промови колективного “ахмадінежада” слухати не слід, а краще пригадати йому обурливі карні переслідування педерастів на територіях незаконно окупованих Перською Імперією.

Політ-кошерність вимагає: щоб будь-яку людину, що виступає проти сіонізму, автоматично прирівнювали до анти-семіта. Щоб будь-кого , хто сумнівається в тім, що через шість печей Бухенвальду пройшли шість мільйонів єврейських трупів, не пускали ні на які міжнародні трибуни. Щоб будь-які міжрасові питання обговорювалися винятково з американо-європейської точки зору, що, як відомо, не вирішує ці питання, а просто вводить квоти на кількість студентів різних рас у білих університетах. Зрозуміло, що кількість працівників різних рас в інтернаціональних корпораціях саме по собі є расизмом, оскільки квотування по расовій ознаці – це просто расизм навпаки. Це гарний, прогресивний расизм. Расизм квот і преференцій за расовими ознаками. У той час як поганий расизм – це расизм, побудований на системі преференцій, якими користується одна раса стосовно іншої.

Але як не веди розмову убік, як не залишай у формі протесту засідання, етнічний араб по визначенню семіт і не може бути “антисемітом”. Як не кричи по всіх усюдах про дружбу народів у країнах перемігшої демократії, а негри, виходячи на вечірній промисел, будуть різати політкоректних білих власників гаманців. Тому що маскування міжнаціональних і міжрасових проблем, цих проблем не усуває. Проблеми залишаються, накопичуються й наполегливо вимагають некошерних і часом досить грубих методів вирішення.

На світлині: Президент Ірану, борець з міжнародним сіонізмом, Махмуд Ахмадінеджад

Підготував Ігор Рюрикович, АС УНТП