Українска Націонал – Трудова Партія

Недолюдки та їхні вожді

Спочатку інформація з офіційного сайту «Євразійського союзу молоді» (ЄСМ): «Рабини і євразійці об’єднають зусилля в боротьбі з нацизмом».

Читаємо докладніше: «20 серпня в синагозі на Спасоглинищевському провулку в Москві відбулася офіційна зустріч лідера Євразійського Союзу Молоді Павла Заріфулліна та головного рабина Росії Адольфа Шаєвича. В процесі переговорів лідер ЄСМ та головний рабин Росії дійшли висновку, що в них є один спільний ворог – сучасний український неонацизм, що є квазіофіційною ідеологією «помаранчевого» режиму Ющенка. Про цей прикрий факт свідчить те, що Президент Ющенко підписав указ про реабілітацію члена Організації Українських Націоналістів, командира Української Повстанської армії, що прийняв присягу на вірність фюреру Адольфу Гітлеру, який служив у званні капітана СС в каральних батальйонах «Нахтігаль» і «201-му батальйоні СС», – Романа Шухевича, нагородженого «Залізним хрестом» за успішно проведені каральні операції в Україні та Білорусі».

«Павло В’ячеславович і Адольф Соломонович дійшли ряду важливих угод у тому, що тепер Раввинат Росії і Євразійський Союз Молоді спільно боротимуться з «помаранчевим» неонацизмом в Україні, і будуть старанно координувати свої дії в боротьбі з українським фашизмом».

15 жовтня: «Єврейська громада України піддала різкій критиці святкування 65-річчя створення Української повстанській армії, яке вчора відбулося у центрі Києва».

«У неділю, 14 жовтня, у центрі Києва пройшов мітинг з нагоди 65-ої річниці створення Української повстанській армії. А реально цей захід мав усі риси профашистської маніфестації. Демонстранти, крім визначних і широко рекламованих гасел про реабілітацію організації УПА скандували нацистські гасла, йшли з нацистськими вітаннями й використали стилізовану символіку фашистських часів», – йдеться у заяві лідерів Об’єднаної єврейської громади та Всеукраїнського єврейського конгресу, текстом якого володіє «Новий Регіон».

«Ряд дій демонстрантів 14 жовтня носили яскраво виражений расистський і ксенофобский характер», – підкреслюють автори документа.

«Ми вимагаємо, щоб нацистські символи, заборонені в усьому цивілізованому світі, були усунуті з вулиць і майданів України… щоб на вулицях наших міст не відбувалося відродження фашизму з усією його атрибутикою і вітаннями під прикриттям псевдонаціональних гасел», – йдеться у заяві» (Новий Регіон. 15.10.2007).

18 жовтня. Знищення тризуба на горі Говерла.

19 жовтня той самий (згаданий на самому початку про зустріч у синагозі) голова ЄСМ Павло Заріфуллін так прокоментував подію: «Цю акцію було зроблено у відповідь на оголошення президентом Ющенком пана Шухевича – фашиста, карателя і вбивці, який отримав два залізних хреста від Адольфа Гітлера за вбивство росіян, євреїв, білорусів, поляків – Героєм України».

«Молодь України, що входить в наш союз, була обурена як подібною акцією і знищила символ колабораціоністів – тризуб. Вони не вважають його гербом України через те, що він був спаплюжений співробітництвом з фашистами» (Zaxid.net. 19.10.2007).

Тобто, простіше кажучи, вони знищили його як «нацистський символ», як саме те, що єврейські організації вимагали «усунути», і вони «знищили», з тієї самої причини, з якої голова ЄСМ домовлявся про співробітництво з московським рабином…

Часто розмова заходить про те, кого саме мали на увазі німецькі націонал-соціалісти під терміном «унтерменш» («недолюдок»). Та саме таку мерзоту, як євразійці Заріфуллін, Савін та їхній іудейський друг Шаєвич.

В однойменній брошурі «Der Untermensch» («Недолюдок») мовиться:

«Недолюдок – це тварина, яка біологічно виглядає точно так як і людина: від природи наділена руками, ногами, тим чи іншим мозком, очима і ротом, і, тим не менш вона зовсім інша, тремтяча тварина, це лише подоба людської істоти, з майже людським обличчям, але її дух і розум перебувають на нижчому щаблі, ніж навіть у тварин. Всередині цієї істоти панує хаос диких неконтрольованих пристрастей: сліпе прагнення руйнації, примітивні статеві інстинкти та інша гидота. Нічого, крім підлості! Ніколи цей недолюдок не знав спокою, ніколи не знав миру… Задля збереження життя він шукає бруду, пекла, але не сонця. І цей підземний світ напівлюдей знайшов свого вождя – Вічного Жида!».

Автор: White Patriot