Українска Націонал – Трудова Партія

Націонал-трудовий стиль

Сьогодні політичний рух потребує свій власний оригінальний стиль. Це пов’язано з тим, що найбільш активним учасником політичний баталій виступає молодь. А молодь завжди відчуває необхідність показати власну відмінність від оточуючих своїм зовнішнім виглядом.

В той же час, сьогодні, коли вуличні сутички різних політичних угруповань стали повсякденним явищем, виникає потреба у зручному одязі для вуличних бійок. Але разом з тим необхідно виділятись на загальному сірому фоні. Ні в якому разі не можна копіювати стиль гопніків чи неформалів. Людина, одягнена в спортивний костюм або косуху, сприймається як щось архаїчне. А молодь постійно хоче бути сучасною, тому потрібен інший стиль.

Вигадувати неповторний стиль було б нерозумно та й не дало б результату. Правильно було б взяти вже існуючий стиль із життя та адаптувати його для своїх цілей. Найбільш підходящим для української націоналістичної молоді є стиль “кешлс” (casuals).

Цей стиль з’явився в Англії у вісімдесятих роках минулого століття у середовищі ультраправих футбольних фенів. Особливістю цього стиля став новий підхід до одягу. Кешлс не носять клубних кольорів. Кешлс неяскраві, але по-англійськи модні.

Приховати свою належність до певного клубу, але разом з тим чітко позначити свою причетність до футбольного угруповання шляхом носіння одягу визначених фірм – ось головна ідея. Дорогі спортивні фірми: Fred Perry, Lacoste, Ellesse, Sergio Tacchini, New Balance та інші у ті часи не кожний міг собі дозволити. Вдягаючи стильний і дорогий одяг, кешлс показували тим самим, що мають настільки ж високий рівень фанатизму, по силі вони вищі за всіх та не мають рівних. Як правило, це співпадало з реальністю. Ідея сподобалась, і мода швидко охопила Британію і зараз навіть людина, що не розбирається в футболі, може відрізнити групу кешлс від простих вболівальників на будь-якому футбольному матчі.

Завдяки тенісці, джинсам і білим кросівкам ти різко вирізняєшся на фоні сірого натовпу. Одягнений у Stone Island, Burberry, Aquascutum, Tommy Hilfiger, Ben Sherman націонал-трудовик (правий соціаліст) не схожий на наркоманів з іудо-комуністичних організацій, панків з “Братства” чи камуфльованих мілітаристів УНСО. Він має вигляд адекватної людини і в той же час вирізняється із загальної маси.

Сповнений агресії і зарозумілості, стиль кешлс, як ніякий інший, відповідає нашим потребам. Стиль нав’язує власні естетичні категорії, що визначають поведінку. Праві соціалісти (націонал-трудовики), по суті, є представниками нової арійської культури – традиційно і скромно витриманої, але разом із тим зручної і сучасної. Адже вони ведуть боротьбу не просто проти сьогоднішньої недієздатної влади, але проти суцільного загнивання сучасного суспільства, проти сіоністського апарату перетворення білих людей у бидло.

Автор: Олександр, м. Київ