Українска Націонал – Трудова Партія

Націонал-патріоти вимагають виїхати всіх нелегалів з України

А от Україна повинна закрити свої кордони для іноземних заробітчан, і Свято трудящих має перетворитися на день боротьби з нелегалами. До цього закликали у Києві кількасот представників націонал-патріотичних сил. Вони обіцяють на свій кшталт вболівати за працевлаштування та народжуваність передусім в українських родинах.

“Україна для українців!”,” Нелегалів – геть!” – під такими гаслами поруч із пам’ятником Шевченку зібралися кількасот представників націоналістично налаштованих сил – та співчувальники. Свою позицію щодо представників нетитульних націй більшість із них на камеру пояснювати відмовились.

Більш говіркими та активними виявилися організатори та літні співчувальники ідеї видворення нелегалів та біженців за межі України. Твердять – все, на що здатні імігранти – відбирати в українців роботу і продавати наркотики.

Ігор Мазур-Тополя, представник УНА-УНСО:
– В народі стало ім’я власним от Ломоносова, де можна і наркотики, і дівчинку маленьку купити. Ці нелегали, вони ж не вчаться, вони торгують наркотиками і відбирають в українців хорошу роботу. А скільки неукраїнців пролізли у вищі керівні структури, у Парламент. Ми хочемо Україну для українців.

Літня бабуся:
– Я хочу українську Україну, щоб говорили українською і жили, як раніше. я прийшла сюди, аби побачити справжню Україну. А вони тут російською говорять, і я таку Україну не хочу, як вони представляють.

Слава нації, смерть ворогам, геть нелегалів – Із такими вигуками колона під нашорошеними поглядами перехожих рушила напівпорожнімим київськими вулицями. Імігранти та нелегали часто володіють українською краще, аніж представники титульної нації, твердять кияни. Позицію “Україна для українців” більшість із них не поділяє. Кажуть – для генетичного спадку нації це погано. А робота знайдеться для всіх, було б лише бажання.

Гімн України та короткі оплески – так закінчилася офіційна частина єднання націонал-патріотів з трудящими. Далі учасники мітингу згорнули прапори і злилися з натовпом – так для них почалася неофіційна частина нинішнього свята. Пообіцяли – погромів не буде.

Наталка Пісня, Дмитро Большаков, 5 канал