Українска Націонал – Трудова Партія

Націоналісти проведуть в Києві марш проти вступу України у СОТ

Українська націонал-трудова партія має намір 20 січня провести в центрі Києва Марш проти капіталізму з вимогою до керівництва країни відмовитися від вступу до Світової організації торгівлі.

«15 років капіталізму обернулися для України не меншою катастрофою, ніж комунізм. Населення країни зменшилося на 5 померлих мільйонів українців, останні доведені в масі своїй до зубожіння. Народ загнаний в процентне рабство, коли для покупки житла українець повинен виплачувати борговий відсоток протягом десятків років. Трудящі просто змушені працювати заради збагачення капіталістів, які живуть нетрудовими доходами. Українська економіка планомірно продається міжнародному капіталу і місцевим олігархам неукраїнського походження, які позбавляють нашу країну будь-якої незалежності і надії на майбутнє», – стверджують організатори акції.

«Представники помаранчевого секретаріату президента і біло-блакитного уряду в один голос і з однаковою радістю оголосили про вступ України до Світової організації торгівлі (ВТО – WTO). Це спричинить повне підпорядкування України владі міжнародного капіталу, а саме: абсолютну відвертість ринку країни для іноземних фінансових гігантів і виконання всіх вимог, які встановлює СОТ на чолі з США, як наслідок занепад українського виробництва і втрата роботи трудящими; повна втрата залишків економічної і політичної незалежності країни. Єдині в Україні, хто отримає від цього користь – це капіталісти і демократи-зрадники в органах влади. І знов за рахунок українських трудящих», – вважають націоналісти.

Як очікується, акція розпочнеться 20 січня о  13:00 біля станції метро Арсенальна, після цього учасники маршу попрямують вулицею  Грушевського повз будівлі уряду і парламенту до Майдану незалежності, де відбудеться мітинг.

Як повідомлялося, Націонал-трудова партія України здобула популярність після того, як в квітні 2007 року спробувала провести в центрі Києва факельний хід на честь 60 роковин створення дивізії СС Галичина. Тоді учасників акції було затримано міліцією.