Українска Націонал – Трудова Партія

Ліберали замінять тютюн на марихуану

Диву даєшся читаючи про нові загони ліберастів. Ці цинічні виродки вдають з себе борців за народне здоров’я, водночас дозволяючи і поширюючи ще більш шкідливі звички. Так, у Голландії з 1 липня введена заборона на куріння тютюну в публічних місцях, при цьому в знаменитих “кав’ярнях” як і раніше можна “затягнутися” сигаретою з марихуаною – правда, якщо вона не змішана з тютюном.

Нагадаємо, Голландія є єдиною країною Євросоюзу, де з 1976 року офіційно дозволено куріння марихуани в закладах, що отримали на це ліцензію. Проте, віднині і ця національна “особливість” може опинитися під загрозою, адже більшість любителів “травички”, відвідуючі “кав’ярні”, палять не в чистому вигляді, а саме змішаною з тютюном.

Тютюнопаління вкрай шкідлива звичка, що викликає хвороби легенів та ракові захворювання, але вживання марихуани спричиняє куди більш серйозніші наслідки, включно з мутаціями генеративних клітин (тобто не здатністю мати здорових нащадків), таким чином ліберали не викорінюють шкідливі звички, а лише заміняються одну на іншу, але ще гіршу.