Українска Націонал – Трудова Партія

Комуністи хочуть, щоб Верховна Рада розібралася з неонацистами

Олександр Кузьмін/Новинар

Симоненко заявляє, що в Україні функціонують неонацистські організації

Фракція КПУ наполягає на створенні спеціальної слідчої комісії Верховної Ради і проведенні спеціальних парламентських слухань за фактом діяльності неонацистських організацій в Україні.

Як повідомили в прес-службі КПУ, про це заявив лідер комуністів Петро Симоненко.

Він зазначив, що з кінця минулого року в українському Інтернеті з`явилася і активно функціонує мережа «відверто нацистських інформаційних ресурсів, таких як, приміром, портал українських націонал-соціалістів, сайт Української націонал-трудової партії».

Симоненко висловив переконання, що вищезгадані, а також інші українські нацистські інтернет-ресурси не могли б існувати в мережі без відповідного “добра” з боку президентської команди і керівництва СБУ.

Лідер комуністів також підкреслив, що практично всі нацистські ресурси в українському Інтернеті розпочали свою діяльність одночасно і, без жодного сумніву, створені і моделюються з єдиного центру.

“Компартія України вимагає від Генпрокуратури негайного порушення кримінальної справи за фактом створення і функціонування нацистських інтернет-ресурсів, всебічного і контрольованого громадськістю його розслідування і притягнення винних, насамперед замовників і організаторів, до відповідальності, незважаючи на чини і посади», – сказав Симоненко.