Українска Націонал – Трудова Партія

Капіталісти проти білих

Виконавчий Siemens Петер Льошер (Peter Loescher) вважає, що серед керівництва його компанії дуже багато білих чоловіків, німців за національністю. Він назвав пріоритетним завданням на цей рік зміцнити «культурне розмаїття» в групі, в якій з 600 топ-менеджерів більшість є німцями.

Він додав, що насамперед потрібно запрошувати топ-менеджерів з таких країн як Китай і Індія. Якщо ж цього зробити не вдасться, то фірма «стане значно менш конкурентоздатною».

При цьому Льошер підкреслив, що не йдеться про квотування. «Я б хотів, щоб китайський підрозділ управлявся китайцем, а індійський — індійцем».

Зауважимо, що сам Льошер за національністю є австрійцем. На думку Льошера, якщо компанія не представляє в повному ступені свого глобального споживача, то їй не вийде повністю реалізувати свій потенціал.

Siemens — найбільша промислова група в Європі. Компанія спеціалізується на виробництві електроустаткування найрізноманітнішого призначення.

Цікаво було б глянути, чи турбуються керівники китайських заводів, що завалюють своїм барахлом Європу про наявність німців чи європейців на керівних посадах на китайських підприємствах.