Українска Націонал – Трудова Партія

Заява. Російські нафтові олігархи платять гроші за провокації. Подробиці

Заява ВО «Молодь – надія України»

Всеукраїнське об’єднання «Молодь – надія України» попереджає про масштабні провокації, метою яких є погіршення україно-російських стосунків, дестабілізація внутрішньополітичної ситуації в країні та продовження розкрадання державного майна мафіозними бізнесменами.

За гроші російської нафтової компанії «Татнєфть» в Києві влаштовуються акції псевдонаціоналістичних організацій, на яких принижується гідність українського та російського народів, спалюються ляльки політиків та підривається основи рівноправних міждержавних стосунків.

Близько двох тижнів назад до активістів ВО «Молодь – надія України» звернувся громадянин України Артем Шаронов, який запропонував провести зустріч з представниками російської піар агенції та обговорити можливість співпраці начебто по «соціально-політичним проектам». 14 травня в Києві відбулася зустріч між представниками нашого громадського об’єднання, вищезгаданим паном Шароновим та представником піар агенції з Москви, який відрекомендувався Семеном. В ході зустрічі він розповів, що представляє інтереси впливової нафтової компанії «Татнєфть» і кінцевою метою «соціально-політичних проектів» є захист бізнесу російської компанії начебто «від зазіхань деяких українських чиновників».

В подальшому представникам ВО «Молодь – надія України» було запропоновано провести декілька масових заходів і передано детальні «рекомендації» по методиці їх проведення.

Документ містив відверто шовіністичні випади як проти Російської Федерації (спалення російського прапору, виготовлення та спалення «ляльки» и вигляді президента РФ Володимира Путіна, виготовлення антиросійських плакатів, організація бійки з представниками правоохоронних органів, закидування яйцями чи камінцями російських високопосадовців під час їх візитів в Україну тощо).

«Рекомендації» також містили досить цікавий пункт – учасники акцій в коментарях представникам ЗМІ мали всіляко підтверджувати свою підтримку українським урядовцям і натякати на відповідні джерела фінансування.

Враховуючи відверто провокативний та кримінальний характер «проектів», запропонованих Семеном, а також намагання цих «піарників» умисно втягнути ВГО «Молодь – надія України» в сумнівний корпоративний конфлікт з політичним підтекстом, в підтримці з боку нашого громадського об’єднання їм було відмовлено. На це, Артем Шаронов порадив «добре подумати, оскільки його російський колега готовий сплачувати на підтримку громадської організації 10 тисяч доларів США за кожну акцію». Після категоричної відмови та заяви «за гроші все не купите», представників ВО «Молодь – надія України», а також попередження про можливість звернення до правоохоронних органів Шаронов та його російський колега припинили контакти з нашою організацією.

За наявною у активістів ВГО «Молодь – надія України» інформацією, саме пан Шаронов є основним організатором провокації під стінами представництва ВАТ «Укртранснафта» на вулиці Грушевського 22 травня цього року в якій взяли участь псевдогромадські організації«Всеукраїнський Народний Рух» та «Українська Націонал-трудова партія». Два десятки «активістів» цих структур (переважно – студенти проф-тех училищ) як справжні «українські націоналісти» спілкувалися виключно російською, хизувалися ляльковим Президентом Росії, придбаним за їхніми словами в секс-шопі, та за гроші татарських нафтовиків досить вправно вигукували «Вова Путін – м…ак!».

Представники ВО «Молодь – надія України» глибоко стурбовані, що в часи політичної кризи в країні знову активізувалися «чорні» російські політтехнологи які, захищаючи інтереси великого капіталу, використовують брудні технології. Враховуючи реальні плани пана Шаронова та його російських колег, що обслуговують АТ «Татнєфть», не виключаємо, що найближчим часом у Києві та інших містах України можуть відбутися більш масові провокації, та навіть хуліганські дії, які потім буде широко ретрансльовано через засоби масової інформації по обидва боки кордону.

Так, згідно з планами «чорних» політтехнологів найближчим часом може бути зорганізована масштабна провокація під час засідання Ради глав урядів країн СНД, що відбудеться цього тижня в Ялті.

Закликаємо Генеральну прокуратуру, Службу безпеки України та інші правоохоронні органи унеможливити діяльність штучних псевдонаціоналістичних структур, «чорних» технологів та їх нафтових спонсорів, що підривають міждержавні стосунки та дискредитують Україну перед міжнародними партнерами.

Голова ВО “Молодь – надія України” Вадим ГЛАДЧУК