Українска Націонал – Трудова Партія

Дегенеративне мистецтво

Україну на пісенному конкурсі «Євробачення-2007» представить дегенрат і прихований педераст Андрій Данілка, відомий в трасветійському жіночому образі Вєрки Сердючки. Вона, чи радше “воно”, перемогло на вдаваному національному відбірковому конкурсі, який напередодні завершився пізно увечері.

Путівку на «Євробачення» визначили за підсумками змішаного голосування – з урахуванням інтерактивного голосування глядачів концерту (схоже на організовану акцію педерастів, і повне ігнорування даного фарсу з боку більшості українців), що транслювався в прямому ефірі, і думки жюрі.

Ось перелік тих, людей що підтримують збочення в мистецтві: народний артист України Володимир Гришко (не личить таке оперному співакові!!!), організатор Міжнародного конкурсу «Кришталевий силует» Оксана Новіцкая, директор творчого об’єднання і розважальних програм Національної телекомпанії України (НТУ) Олена Мозгова і президент НТУ Віталій Докаленко.

Всього на сцені було 7 претендентів. Сердючка і її трупа виконали «пісню-вінегрет» з набору німецьких, англійських, російських і українських слів. Судячи з результату журі таким чином, хоче рішуче відмежуватись від фашизму, нацизму та гомофобії. Наступного року від України на Євробаченні слід чекати ніґера-педераста.

Ярема Галайда, Аналітичну служба УНТП за Рамблер-Культура