Українска Націонал – Трудова Партія

Греція у вогні

Причини

Суботньої ночі, Алексіс (Александрос) Ґріґоропулос, 16-річний юнак був застрелений поліцією в районі Екзархія (в районі, що відзначається скупченням наркоманів та ліваків-анархістів). Юнак був в тому районі нібито з причини святкування дня народження свого друга в одному з місцевих барів. Він не мав жодного зв’язку з анархістами, антифашистами чи іншими лівими групами та партіями. Юнак походив з багатої родини і був переконаним лібералом. Однак, йому випало потрапити в непотрібне місце в непотрібний час.

Чому поліцай стріляв?

Двоє поліцейських знаходились в патрульній машині, а двадцятеро наркоманів анархістів атакували їх, кидаючи пляшки та каміння. Потім поліціянти зупинили машину і рушили в напрямі до цієї агресивної групи, однак раптом звідкись з’явилась група ще з тридцяти осіб і раптово атакувала правоохоронців, тому один з них вистрілив двічі у повітря, а потім в напрямок недружньої ватаги злочинців. Нещасний Алексіс Ґріґоропулос, що випадково проходив повз це місце, упав вражений поліцейської кулею. Згідно розтину, поліція повідомила, що смерть юнака настала в наслідок враження рикошетною кулею, а не внаслідок прямого пострілу. Все.

Початок заворушень

Згодом через СМС, особливі форуми та блоги швидко зібрались сотні іммігрантів та антирасистських наркоторгівців , і почали палити, руйнувати вітрини крамниць, кидати каміння та паляшки з запалювальною сумішшю в поліцію.

«Протести», що почались на вихідних на чотири дні перетворились на заворушення по всій країні, в великих містах, і навіть курортних островах, таких як Кріт та Корфу.

Руйнування і вогонь по всіх Афінах і не тільки…

Центральна площа Синтаґма була головною сценою насильства недільного вечора, коли погромники розкрадали крамниці (зокрема одну з тих, що належить матері Алексіса), підпалювали крамниці, будинки, банки (спалення банків це звісно позитив, але нажаль їх було спалено занадто мало – прим.авт.), урядові заклади, цими виродками було спалено навіть один університет та історичну бібліотеку Університету права у Афінах. Серед крамниць розкрадених антифашистами та іммігрантами була крамниця зброї, з пістолетами різних видів. Люди, що залізли в борги в наслідок економічної кризи, чекали Різдвяного періоду, щоб трохи перепочити, але ці їх плани було зруйновано!

Глибші причини та «СИРІЗА»

Вбивство юнака за торкнуло хворий нерв молодих греків, що були і так розлючені політичними скандалами і зростанням рівня бідності та безробіття, поглибленим глобальної економічною кризою. «СИРІЗА» («SYRIZA») – політична партія, що організовувала всі вищезгадані заворушення від самого початку, закликала молодих людей до більш активної участі в погромах їх власної Батьківщини. Ця політична партія спонсорується США, і підтримує глобалізацію, легалізацію наркотиків, мультикультуралізм, іммігрантів, НАТО, ЄС, і є глибоко анти-расовою, анти-національною, анти-грецькою, анти-Християнською та анти-ідеалістичною.

Отже, щодня повторювалась та сама історія: протести молоді зранку, а після обіду – кримінальні дії іммігрантських банд та антирасистських нарко-угруповань. Заворушення зібрали у центрі Афін близько 5000 учасників, більшість з яких була чужинцями (з Близького Сходу, Африки та Центральної Азії). Позавчора, репортер грецького телеканалу «Альфа», підійшовши близько до натовпу в масках, що трощив машини, розкрадав та підпалював крамниці, сказав: «майже всі вони іммігранти, тут можна почути всі мови світу від арабської до грузинської, від пакистанської до сомалійської».

Поліція цими днями отримала наказ триматись подалі від погромників, що дало можливість останнім творити все, що вони забажають. Однак, вчора полці яла заарештувала 155 осіб по всій Греції, де понад сотня виявилась іммігрантами, з яких більшість мешкала в Греції нелегально (проте це не зупинило виродків і далі руйнувати Грецію).

Вчора вночі, зграї розбійників здійснили кілька спроб взяти під контроль відділки поліції, зокрема поліційну станцію в місті Ахарне, де близько шестиста циган, озброєних вогнепальною зброєю, цілу ніч штрумували будівлю поліції. Двоє поліціянтів було доправлено до шпиталю з пораненнями. Цигана, що вдались до атаки, ставили своїх смердючих дітей по перед себе, що завадило поліції завдати вогню у відповідь.

Націоналісти міста Патра вирішують проблеми

Близько сотні товаришів розпочали жорсткі вуличні бої з червоним та чужорідним лайном, а протягом ночі ще 1500 греків приєднались до ультра-правих, щоб дати рішучі відсіч анархістам та іммігрантам. Поліція залишались лише спостерігачем в даній ситуації.

Всі ці дні, всі ЗМІ, як «ліві» так і «праві» закликали громадян та молодь йти на вулиці і більш «активно протестувати» проти поліції.

Сьогодні має пройти велика демонстрація, за участі учнів, студенті та просто громадян, а також всіх лівих організацій, іммігрантів, анархістів, антирасистів-накроторгівців, і навіть молоді з так званих «правих» партій. Всі сіоністські ЗМІ закликають взяти участь у цих протестах.

Страшно навіть припустити, що буде після цієї демонстрації.