Українска Націонал – Трудова Партія

В Іспанії зносять халупи іммігрантів

Брудні не-білі прибульці до Європи завойовують території білих людей всіма способами. Одним є зведення всюди де можна, своїх смердючих поселень Так наприклад, в іммігрантському містечку Каньяда Реаль Гальяна мешкають переважно вихідці з Марокко. У Мадриді рішенням суду припинено на три дні виселення з халуп іммігрантів, яке проводиться з метою ліквідації незаконно побудованого ними селища на південному сході іспанської столиці, повідомив представник мадридської мерії.

”Рішення судді припинити виселення іммігрантів та знос халуп пов’язане з подіями четверга, коли поліція, виконуючи рішення столичної мерії, знесла одну зі споруд в районі під назвою Каньяда Реаль Гальяна”, – заявив співробітник міської адміністрації. За його словами, “іммігранти чинили жорсткий опір поліції, закидавши її співробітників камінням, внаслідок чого 24 поліціянти дістали поранення різного ступеня тяжкості, вісім іммігрантів затримано за чинення опору владі”.”У Каньяда Реаль Гальяна, місцевості, що знаходиться поряд із міським звалищем, є приблизно дві тисячі нелегально побудованих халуп. Це найбільший “бідонвіль” (поселення бідняків) у Західній Європі, в якому мешкає від 30 до 40 тисяч людей, переважно іммігранти з Марокко та Румунії, а також іспанські цигани”, – сказав співрозмовник агенції. Він зауважив, що “більшість мешканців халуп, які перебувають в Іспанії нелегально, ніде не працюють – займаються жебрацтвом, наркоторгівлею та крадіжками”.

Іммігранти звинувачують представників влади в расизмі. Мер Мадрида Альберто Руїс-Гальярдон заявив у серпні, що “має намір найближчим часом покласти край нелегальному будівництву халуп на околицях столиці”. „У п’ятницю вранці сотні марокканців блокували вхід до будівлі муніципальної ради мадридського передмістя Вікальваро, на території якого знаходиться Каньяда Реаль Гальяна, вимагаючи скасувати рішення про знос їхніх халуп”, – сказав представник мерії. Події в Каньяда Реаль Гальяна дістали в іспанській пресі назву “мадридської інтифади” за аналогією з повстанням палестинців на окупованих Ізраїлем арабських територіях.

Джерело: РИА Новости