Українска Націонал – Трудова Партія

Вибори 2007: проти всіх!

Насуваються позачергові вибори до парламенту 30 вересня 2007 року, а це означає позачерговий поділ влади між злочинними іудейськими кланами. Як «помаранчеві» так і «голубі» маріонеткові демократичні партії вже показали себе на практиці. Український народ вимирає, визиск трудящих зростає, а країну наповнюють іммігранти. Незалежно від забарвлення олігархічних власників партій та гасел які вони використовують.

Жодна з політичних партій, що були зареєстровані на ці вибори, не висуває вимоги знищення антинаціональної капіталістичної системи і не сповідує ідеї національного соціалізму, а значить жодна з партій не варта того, щоб українці віддавали за неї свої голоси, які лише узаконюватимуть експлуатацію України чужинцями.

УНТП закликає всіх націонал-соціалістів і патріотів нарешті припинити програшну і убогу практику голосування «за менше зло»! Зло не має права на існування. Починаючи від комуністів і демократів закінчуючи буржуазними псевдо-націоналістами. Зло треба знищити. І кожен може зробити внесок у цю справу, голосуючи на парламентських виборах проти всіх та розповсюджуючи наступне гасло:

НЕ ДОПОМОГАЙ ПОНЕВОЛЮВАТИ СВІЙ НАРОД! ГОЛОСУЙ ПРОТИ ВСІХ!

Звісно можна взагалі не відвідувати вибори або «зіпсувати» бюлетень, але це залишиться непоміченим. Проте кількість громадян, що проголосують проти всіх зафіксує значний відсоток незгодних з існуючою системою.

І поки до наступних виборів не буде зареєстрована політична партія націонал-соціалістичного толку, для нас не може бути компромісів. Лише Раса. Лише Нація. Лише Соціалізм.