Українска Націонал – Трудова Партія

Вакцинація – іншорасова зброя проти українців

Голова Комітету соціальних питань Національної ради жінок України, доктор медичних наук, імунолог, професор Катерина Гаркава зазначає, що ще в лютому 2008 року вітчизняні вчені попереджали Міністерство охорони здоров’я України про недоцільність проведення масової вакцинації. Тоді МОЗ пообіцяв відтермінувати проведення вакцинації до кінця року, поки дослідники не перевірять якість запропонованої вакцини. Незважаючи на це, МОЗ почав масову вакцинацію проти кору і краснухи. А це, як говорять учені, може вилитися у дуже велику проблему. Адже полівакцина від кору та краснухи індійського виробництва, яку успішно випробували в Ірані і якою не менш успішно вакцинували дев’ять мільйонів турків та вісім мільйонів мешканців Узбекистану, за своєю природою не могла безпроблемно застосовуватися в Україні. Причина — у расових відмінностях!

«Раніше вакцини йшли переважно із Західної Європи, і ми більш–менш їм довіряли, — каже професор Гаркава. — Азіатське походження цієї вакцини відразу насторожило імунологів. І не тільки через можливі проблеми з якістю. Ми знаємо, що антигени представників різних рас відрізняються одне від одного. Використовуючи цю вакцину, ми вводимо «чужі» антигени і провокуємо конфлікт в організмі на кшталт того, який відбувається при переливанні крові «не тієї» групи. Відповідно до генетичної карти, українці належать до європейської раси, а не до кавказоїдів, як це вважалося раніше. І ми дуже відрізняємося від людей іншої раси за системою гістосумісності, яка відповідає за приживання трансплантованих органів, невідторгнення перелитої крові та за інші аспекти».

«У ЮНІСЕФ нам кажуть, що індійська вакцина була успішно випробувана в Ірані, — каже академік Української академії наук, заступник директора Науково–дослідного інституту інформаційно–хвильових технологій, біолог–теоретик Наталія Околітенко. — Вірю, що так і було. Більше того, я можу наперед сказати, що ця вакцина буде успішно випробувана в самій Індії, у Таджикістані і серед циган. Із тієї простої причини, що це нащадки согдіан, певної генетичної раси. Але ми, європейці, — зовсім інші. У нас інший набір і комбінації біологічних властивостей–маркерів, абсолютно інший антигенний склад. Для українців введення азіатських антигенів буде катастрофою. І я впевнена, що через 7—12 років наслідки цієї вакцинації будуть значно серйозніші, ніж зараз».