Українска Націонал – Трудова Партія

Більшовицький підхід до Холокосту

23 січня США внесли на розгляд Генеральної асамблеї ООН резолюцію, покликану засудити заперечення Холокоста, як історичного факту, і, фактично, що забороняє ученим всього світу виражати свої сумніви в питаннях технології і дійсних масштабів переслідування євреїв в роки Другої світової війни, передає Lenta.Ru з посиланням на агентство Reuters. У резолютивній частині документа містяться всього два абзаци. У першому “безумовно” засуджується будь-яке заперечення холокоста, в другому міститься заклик до всіх країн-членів ООН беззастережно відкидати часткові або повні сумніви в цьому історичному факті, так само як і спроби довести, що Холокост є не більше ніж міфом.

На даний момент резолюцію підтримують 72 країни з 192 членів Генассамблєї, зокрема всі європейські держави, Ізраїль, Канада, Нова Зеландія і Австралія. Автори тексту сподіваються, що зрештою за неї проголосують більше 104 країн – саме таке число держав підтримало схожу резолюцію в листопаді 2004 року. Очікується, що голосування може відбутися вже в найближчу п’ятницю, напередодні дня пам’яті жертв Холокоста, який наголошуватиметься 27 січня.

На думку аналітиків, запропонована США резолюція в першу чергу направлена проти Ірану і іранського президента Махмуда Ахмадінежада, який публічно висловлює сумніви в реальності холокоста. Нагадаємо, що в грудні 2006 року за ініціативою Ахмадінежада в Тегерані пройшла конференція, учасники якої спробували критично підійти до факту знищення шести мільйонів євреїв під час Другої світової війни і назвати вірогіднішу цифру загиблих. Тим часом, останнім часом в Європі пройшли цілий ряд гучних процесів над ученими, політиками і громадськими діячами, що наважилися публічно висловити свої сумніви на тему Холокоста.

Так в лютому 2006 року у Відні був засуджений на три роки в’язниці 67-річний британський історик Девід Ірвінг. У листопаді 2005 року він приїхав з Англії до Австрії, щоб виступити в студентському клубі з лекцією про секретні переговори, які “архітектор холокоста” Адольф Ейхман нібито вів з лідерами єврейської общини в Угорщині. Тоді ж він був арештований. У квітні в тій же Австрії за заперечення Холокоста до одного року в’язниці умовно (це мінімальне покарання по цій статті) був засуджений австрійський політик 65-річний Джон Гуденус (Австрійська партія свободи). Присяжні визнали його винним в тому, що в двох інтерв’ю він “заперечував” або “грубим чином зменшував” число жертв Холокоста.

У жовтні минулого року у Франції був засуджений за заперечення Холокоста 77-річний колишній викладач літератури в Ліонському університеті Робер Форісон. Паризький кримінальний суд, де розглядалася справа, ухвалив засудити ученого трьом місяцям в’язниці умовно і штрафу у розмірі 7,5 тис. євро. Останній випадок кримінального переслідування за сумніви в Холокосте відбувся у Франції в січні 2007 року. За свої публічні вислови на цю тему до трьом місяцям в’язниці умовно і штрафу в 60 тисяч євро був засуджений лідер недавно створеної правої фракції в Європарламенті, один з керівників французького Національного фронту Бруно Голніш. Причому Б.Голниш навіть не заперечував самого факту знищення євреїв, а лише виразив сумнів з приводу технології і кількості жертв Холокоста.

Нагадаємо, що після Другої світової війни в Західній Німеччині і Австрії були прийняті виключно строгі закони проти націонал-соціалізму, що припускали запобігти самій можливості його відродження. Заборона торкнулася неонацистських партій, пропаганди национал-социалистической ідеології, а також видання “Майн кампф” і навіть виспівування “Хорст Вессель”. Під тиском єврейських громадських організацій в 1990-х роках аналогічні заборони були поширені ще на цілу низку країн. У Франції, Швейцарії, Іспанії, Бельгії і деяких інших європейських державах були прийняті закони, заперечення, що забороняли, або применшення Холокоста. Як видно на прикладі Б.Голниша, ці закони діють.

І ось тепер, на довершення до всього, США пропонують ООН розповсюдити цю практику на весь світ. Це означає фактично повну заборону на дослідження трагедії єврейства. Міжнародні єврейські організації, за підтримки Ізраїлю і США, перетворюють Холокост на “священну корову” сучасної цивілізації. Пропагандистів Холокоста не бентежить навіть той факт, що заборона на вивчення переслідування євреїв вступає у волаючу суперечність з однією з основних догм демократії – свободою слова. Свобода слова все більш відверто використовується як інструмент для реалізації зовнішньополітичних цілей США і Ізраїлю, але відверто зневажається, коли суперечить інтересам цих країн.

Такий підхід нагадує більшовицьку практику і методи “радянської історичної науки”. За радянських часів фактично під забороною знаходилися теми, наприклад, особистого життя В.И.Ульянова-Ленина або ролі інородців і іноземних найманців в більшовицькій революції і громадянській війні. Історія повторюється, тільки тепер такі методи нав’язують Ізраїль і США, що проголошують себе найвільнішими країнами світу. Втім, і СРСР називав себе самою передовою державою…