Українска Націонал – Трудова Партія

Бойкот ізраїльських і кошерних товарів!

Товари вироблені в Ізраїлі, а також товари зроблені під жидівським знаком “кошер” (освячені рабином товари) все більше розповсюджуються на українському ринку. І українці здебільшого купують ці продукти, не маючи уявлення про їх виробника і не задумуючись про наслідки таких покупок. Таким чином Ізраїль захоплює український ринок і таким чином придушує українського виробника. Те саме стосується кошерних товарів, адже 13% від прибутку з продажів кошерних товарів отримують жидівські релігійні общини. В рузультаті всі ці гроші йдуть на зміцнення влади світового сіонізму, а значить розв’язування нових війн за інтереси Ізраїлю, капіталістична окупація білих країн, з наступним геноцидом населення шляхом зниження народжуваності, пропаганди виродження у вигляді мультикультуралізму, расових змішувань, наркоманії, алкоголізму, розпусти, дегенеративного мистецтва тощо.

Проте кожен українець може внести свою частку в справу бороьби проти жидівської політики виродження і для цього достатньо зрозуміти:

КУПУЮЧИ ІЗРАЇЛЬСЬКІ І КОШЕРНІ ТОВАРИ – ТИ ДОПОМАГАЄШ ЗНИЩУВАТИ СВІЙ НАРОД!

Як їх відрізнити? На штрихкоді товару ізраїльські виробники позначаються першими трьома цифрами “729”, це означає що продукт вироблений в Ізраїлі і купувати його неможна. Переглядаючи коди товарів кожен зможе побачити що ізраїльських серед них набагато більше ніж можна було уявити! Ще більше в Україні кошерних товарів, які можуть бути вироблені в Україні або в інших країнах Європи, але фактично належать сіоністам. Кошерні товари позначаються спеціальними значками, банер з якими наведено нижче.

Закликаємо всіх націонал-соціалістів і патріотів розмістити на своїх сайтах і блогах банер нашої акції, що роз’яснює як відрізнити непотрібний українцям товар.