Українска Націонал – Трудова Партія

Акція в підтримку Сербії. Фотозвіт

Сьогодні в Києві пройшла акція в пітримку Сербії, проти сеператизму. На акції були присутні як члени ультра-правих українських організацій, так і прихильники з числа простих громадян.

Головними гаславами акції були: “Сьогодні Косово, завтра Крим?”, “Єдність Сербії – Єдність України”, “Косово jе српско!”

Першим виступив Голова Української націонал-трудової партії Євген Герасименко. У своєму виступі він окреслив мету акції, та важливість подалання ісламського сеператизму в Європі, та потреби негайного винищення будь-якого сеператизму в Україні.

Наступним виступив член проводу УНТП тов. Едуард з окресленням геополітичних проблем, а також важливості і місцю України у Східній Європі. У виступі він також зазначив, що підтримуючи Сербію сьогодні ми готуємо провідне місце Україні в майбутньому. Наступний промовець від УНТП наголосив на потребі солідарності із сербами як братнім слов’янським та православним народом, та недопущення знущання над святими симовлами наших народів.

Далі виступили товариші з “Патріота України”, які у своїх промовах зазначили необхідність виходу України з різних агресивних міжнародних утворень та вимогу боротьби за повернення Європи європейцям.

В знак протесту проти окупація Косова та Метохії албанськими терористами, українські націонал-патріоти знищили прапор ісламського екстремізму на Балканах

Після цього стрункі колони української молоді рушили до посольства Великої Британії, продажний уряд якої визнав так зв. “незалежне Косово”. Групою громадян, що прийли на акцію були кинуто кілька яєць в будинок британської амбасади.

Завершилась акція в підтримку Сербії біля Андріївської церкви, де було вшановано похованих там діячів сербського визвольного руху, що простистояли турецькій експансії в XIX столітті. Після цього учасники акції рушили на ідеологічну конференції з українського націоналізму.