Українска Націонал – Трудова Партія

Азіати-терористи намагались підірвати гуртожиток в Тернополі

Трьох агентів іноземних спецслужб нещодавно вдалося викрити працівниками УСБУ в Тернопільській області. Про це повідомив заступник начальника управління СБУ в Тернопільській області Ігор Бабинець.

Ми не можемо назвати, з яких саме країн, тому що це призведе до дестабілізації суспільно-політичної та релігійної обстановки, зокрема переросте у масові заворушення з важкими соціальними наслідками. Головне, що ми викрили цих агентів, – сказав Ігор Бабинець. – Нещодавно викрили і вісім груп, учасниками яких були іноземці. Ці групи намагалися дізнатися секретну інформацію з різних джерел.

За словами заступника начальника СБУ в Тернопільській області, терористичні акти прослідковуються не лише у східних областях України, а й у Тернополі. В одному із гуртожитків тернопільського навчального закладу було викрито керівника молодіжного неформального угруповання, який хотів виготовити саморобний вибуховий пристрій. Як виявилося, у планах спільників було висадити в повітря студентське помешкання, здійснивши таким чином терористичний акт. Терористи були східноазіатського походження.