Українска Націонал – Трудова Партія

Інфляція – інструмент геноциду

З кожним прожитим днем у свідомості нашого народу росте розуміння того, що криза демократії та капіталізму неминуча, що нинішня Система та її маріонетки є замаскованими катами українського народу. Основне завдання нинішніх демократичних керівників полягає в неухильному виконанні волі їхніх “кошерних” господарів, які прагнуть розгарбування національного надбання України, експлуатації її трудових і природних ресурсів, а також економічної колонізації. Ні для кого не секрет, що нинішня анти-національна влада відкрито піклується про процвітання спекулянтів і лихварського капіталу, а не про мільйони голодуючих українців; про формальні звіти про “стабілізацію економіки”, а не про фактичне продовження розрухи в країні; про “помірні” цифри інфляції, а зовсім не про катастрофічне зубожіння, прогресуюче неуцтво, підрив здоров’я й вимирання українського народу. Щодня ми чуємо про зростання цін, про галопуючу інфляцію і її вплив на економічні процеси, одночасно товстоморді добродії, що глаголять із екранів телевізорів – впроваджувачі ідей капіталізму й “проффесори-економісти” розповідають нам про те, що врятувати економіку країни й стримати інфляцію можуть лише іноземні інвестиції, подальший продаж державного сектора економіки та нових кредитних ліній МВФ.

Однак “імениті” економісти ніяк не насміляться озвучити справжні причини та характер інфляційних процесів, що безнадійно підірвали національну економіку країни. Інфляцію – тобто, зростання цін на товари й послуги, знецінювання грошей – намагаються пояснити надлишком грошей у населення.

Чому ж ростуть ціни в Україні? Чому інфляція в країні триває і росте не на 12-15 відсотків за рік, як повідомляють офіційні джерела, а набагато вище: ціни на насущні товари та послуги – продукти харчування, житлове господарство, опалення, електрика, газ, зв’язок, транспорт, ліки, медичне обслуговування, будматеріали та інші предмети й послуги першої необхідності – зростають набагато швидше ніж у середньому на все інше.

Відсутність зростання цін або навіть їх зниження, наприклад, на предмети розкоші та коштовності – чому це зовсім не дивує і мало кого хвилює! Саме дефіцит товарів і послуг життєзабезпечення, т.зв. “простого продукту” – у першу чергу створює інфляцію, змушуючи громадян робити зрозумілий вибір у грабіжницькій альтернативі “гаманець або життя”. При реальному або штучно створеному дефіциті предметів першої необхідності ринковий принцип “вільних цін” на них реалізує ситуацію аукціону – хто більше заплатить, той і одержить, а значить і виживе. Звідси зростання цін – воно ж викликає знецінювання грошей, тобто – інфляцію. Насамперед , впливає на інфляцію зростання цін на енергію – електрика, газ, нафтопродукти, оскільки енергетична складова входить у будь-яке виробництво життєво важливих товарів і в доставку їх до споживача. Чому дорожчає наявна в статку в Україні електроенергія? Тому що приватні хазяї колишніх загальнонародних джерел енергії продають її закордон – адже туди продавати набагато вигідніше. А в результаті, нашим українським споживачам або енергії не вистачає (створюється дефіцит!), або ціни на неї попросту грабіжницьким чином завищуются – і все по тому самому принципу “гаманець або життя”! Та ж ситуація з українськими металами, добривами, продуктами хімії та інших виробництв (колись гранично дешеві для українців, української промисловості й сільського господарства) – ці насущні товари тепер з вигодою для приватних власників спекулятивно йдуть закордон замість використання їх у першу чергу і головним чином у нашій економіці в інтересах української нації. Таким чином, приватизація національних сировинних та енергетичних джерел однозначно мала і має як наслідок – розгарбування України, підрив економічної системи країни і приховане винищування нашого зубожілого народу.

Є ще одне, мабуть саме основне, джерело всіх інфляційних процесів, яке дивним чином чомусь випадає з поля зору більшості критиків капіталістичної системи господарювання. Мова йде про лихварську діяльність приватних банків і так званих НКФУ (небанківські кредитно-фінансові установи – фінансові компанії, кредитні спілки і накопичувальні фонди, інститути спільного інвестування і страхові компанії). Видаючи кредити під відсотки, банки та НКФУ знижують купівельну спроможність грошей, а це і є інфляція. Приведемо елементарний приклад: видана банком гривня повертається вже знеціненою – за неї беруть гривню з відсотками. Підприємець або фірма, одержуючи кредит під 20-25 відсотків, змушений шукати такий вид бізнесу, що дав би прибуток ще більшу, щоб не залишитися в збитку. У результаті кінцевий споживач оплачує не тільки прибутки бізнесмена, але ще й банківські відсотки, тобто , споживчі ціни ростуть ще й в ім’я збагачення спекулятивних фінансових структур. Отже, більше 180 приватних банків України та близько 2500 НКФУ, займаються легальним лихварством, попросту узаконеним обкраданням і грабунком країни та її населення. При зростанні виробництва в Україні всього на кілька відсотків за рік – доходи банків і НКФУ обчислюються десятками і навіть сотнями відсотків, набагато випереджаючи інфляцію і фактично нарощуючи її.

Підсумовуючи сказане, приходимо до однозначного висновку – інфляцію створює насамперед дефіцит (реальний або штучно створюваний) товарів і послуг нагальної потреби, а також перевагу в економіці спекулятивних, лихварських, злодійських, шахрайських операцій над реальним виробництвом. Саме тому, коли ми говоримо про порятунок України та забезпеченні виживання для нашого народу, ми затверджуємо, що національне звільнення українців неможливо без реалізації ідей національного соціалізму, що прагне до ліквідації лихварства (процентного рабства) і скасуванню нетрудових і легких доходів – головним чином шляхом націоналізації всіх банків і НКФУ; участі працівників у справедливому розподілі доходів підприємства – шляхом послідовної соціалізації підприємств, переходу до економічної автаркії та реалізації ідеї становлення справжньої Народної спільноти в основі якого лежать ідеї: соціальної справедливості, творчій праці, а також ідеї рівності прав та обов’язків для всіх українських громадян, майбутні покоління яких на практиці доведуть, що Інтереси суспільства вище всього! А народні інтереси вище особистих!

Автор: Макс, УНТП-Котовськ