Меню
Головна
Новини
Статті
Акції
Фото
Відео
ЗМІ про нас

Організація
Пропаганда
Програма
Ідеологія
Символіка
Бібліотека

RSS
Посилання
Контакти
 Пошук
 
 Контакти
e-mail:

WWW:
untp.org.ua

тел.: +380977212521

 Наша кнопка Партнери


 Реклама
СМЕРЕКА

 Лічильники

 Комерційна реклама
дизайн интерьера минск.
Новини
16.04.09 Пітер Вордінґтон: Лицемірство панує в боротьбі з воєнною злочинністю
Вони знову переслідують Івана Дем`янюка. Це - Німеччина, яка разом із Міністерством юстиції США демонструють "неймовірне лицемірство" змішане з винятковим цинізмом. Німеччина, що відмовляється видати до інших країн своїх власних громадян, які скоїли нацистські військові злочини, сприяє депортації Дем`янюка зі США,щоб накинути йому співучасть у вбивстві під час Другої світової війни 29 тисяч євреїв в таборі смерті Собібор. Народжений в Україні Дем`янюк, нині - 89 років і дуже хворий, прибув до США приблизно в 1952 році. Він замешкав в Огайо, де, працюючи в Клівленді механіком на автомобільному заводі Форда, облаштував своє родинне життя. Його історія, яка подібна до багатьох інших, виявилася не подібною до нікого з них.

Докладніше...

 
16.04.2009 Неупереджений погляд на справу І. Дем`янюка
Багато чого у справі І. Дем`янюка не піддається логіці. Мабуть, кількість трагедій з оборонцями І. Дем`янюка підтверджують виняткове значення цієї справи для гравців на міжнародній шахівниці. Однак про трагічне: через суди зазнав фінансового краху історик Ніколай Толстой, республіканець Патрік Бюкенен вимушено зняв свою кандидатуру на президентських виборах США, доктор-історик Руф Окунєва разом зі своїм хворим сином заледве вціліли, втікаючи з Ізраїлю, після загадкового падіння з багатоповерхівки загинув колишній ізраїльський суддя Дов Ейтан, мало не осліп від вихлюпнутої в очі кислоти ізраїльський адвокат І. Дем`янюка Йорам Шефтель, експерт Аніта Причард зробила спробу покінчити життя самогубством, здійснено ритуальне вбивство голови Комітету захисту І. Дем`янюка в Україні Володимира Кательницького (36 ножових ран) та його старої матері (київська міліція зробила все, щоб ці два жахливі вбивства відійшли в небуття нерозкритими). Стає моторошно...

Докладніше...

 
7.04.2009 Фінський досвід
Регулярні спроби ліберальних ЗМІ наділити український націоналізм якимись звіроподібнимі рисами у будь-якій хоч трохи освіченій людині викликають лише посмішку. Націоналізм - невід'ємна частина ідеології будь-якої успішної держави. У державному становленні європейських країн, які нині намагаються нам подати в якості зразка "мультикультуралізму", націоналізм відіграв дуже важливу, а часом і провідну роль. І навіть така маленька і нейтральна країна, як Фінляндія, з'явилася на світ виключно завдяки націоналізму. Тваринний образ націоналізму, що пропагується засобами масової інформації, ніяк не в'яжеться зі спокійними миролюбними фінами. Між тим, саме націоналізм допоміг фінам стати тими, ким вони є - не потрапити під п'яту до більшовиків, вистояти у боротьбі зі сталінським СРСР і успішно розвиватися в пору протистояння Радянського Союзу та США.

Докладніше...

 
25.03.2009 Кліматичні війни
У дослідженні, проведеному за ініціативою ООН, науковці спробували уявити картину впливу кліматичних змін на геополітичну карту світу в найближчі десятиліття. Сценарії вийшли дуже тривожними. На думку науковців, основними проблемами в світі майбутнього стануть брак питної води і бурхливі міграції у пошуках кращого життя. А основні конфлікти найближчими роками будуть зосереджені на Африканському континенті, у південних районах Євразії, в Центральній Америці, а також на просторах Арктики.

Докладніше...

 
21.03.2009 Фінансова релігія
Економіка в її нинішньому стані не є наукою. Зараз вона є комплексом свого роду релігійних вчень, що часто суперечать одне одному. Проявляється це, наприклад, в тому, що в університетах економіка не належить до точних наук, таких як математика, фізика і так далі, а делікатно зараховується до т.з. “суспільних наук” типу історії і мовознавства. Основна ж відмінність науки від псевдонауки і релігії полягає в неухильному дотриманні методології, чого за економікою, нажаль, не спостерігається. Ще однією відмінністю економіки від науки є відсутність визначення предмету економіки. Запитаєте 10 економістів про те, що ж вивчає економіка - отримаєте 10 різних визначень. Запитаєте тисячу економістів - тисячу різних відповідей і отримаєте. Це означає, що загальноприйнятого визначення немає. Гарна ж “наука”.

Докладніше...

 
21.03.2009 Грип для Європи
В кінці лютого австрійська компанія-дистриб'ютор ліків “Орта” відправила до Чехії, Словенії і Німеччини партію протигрипозної вакцини, виробленої американською міжнародною фармацевтичною компанією Baxter. Лаборант чеської фармацевтичної компанії “Біотест” випробував отриману американську вакцину на лабораторних тхорах. Незабаром, після отримання ін’єкції вакцини, всі тварини здохли. При ретельнішому аналізі з'ясувалося, що вакцина містить в собі живий, активний вірус пташиного грипу H5N1 і вірус людського грипу H3N2. Як відомо, компонент H5N1 є одним з найнебезпечніших біологічних агентів на Землі, він зареєстрований як потенційна бактеріологічна зброя. Показник смертності при його застосуванні на людях - 60%.

Докладніше...

 
15.03.2009 Банановим республікам освіта не потрбіна
Ліквідація освітньої системи в Україні – один з основних засобів перетворення нашої держави в бананову республіку. Варто зауважити, що всі освітні реформи, що провадяться в нас не є чимось оригінальним, а повторюють зразки вже втілені в Росії. І це не дивно, адже вказівки щодо їх проведення, нагляд за виконанням та спонсорування надходять з одного місця, а саме міжнародних глобалістських установ. Низькопробні і нескінченно змінюючі один одного підручники, не дуже добре підготовлені і вкрай заплутані педагоги, введення зловісного зовнішнього тестування - все це відбилося на рівні знань школярів обидвох найгіршим чином. Останньої освітньою новацією в РФії стало скасування у школах вивчення вищої математики. Скоро це чекає і на Україну.

Докладніше...

 
2.03.2009 Кальян вбиває в 60 разів швидше за цигарки
Чим більш модніше засіб релаксації обирає наша молодь, тим більшу загрозу для життя воно становить. Раніше вважалося, що тютюновий дим в кальяні менш шкідливий, ніж цигарковий, оскільки встигає охолодитися у воді. Проте група єгипетських медиків і інженерів вирішила переконатися чи так це насправді. Для цього вони сконструювали спеціальний прилад. Він складається з циліндра, об'єм якого рівний об'єму легенів людини. Всередині нього рухається поршень, що імітує вдихання і видихання тютюнового диму. Після повного циклу руху поршня в апараті залишається стільки шкідливих речовин, скільки осідає в легенях курця. Вони, у свою чергу, піддаються фізичним і хімічним аналізам.

Докладніше...

 
24.02.2009 Підступні плани глобалізаторів
Організація об'єднаних націй, контора створена переможцями у Другій світовій війні для запровадження всюди своїх порядків, нині повністю стала на службу глобалістам та міжнародному капіталу. З неї також вміло користаються і азійські та африканські країни. Коротше кажучи будь-хто тільки не білі люди. Під час світової фінансової кризи, коли сотні тисяч білих європейців та американців лишились безробітними. Це було використано як привід, для пропаганди заселення європейських країн азіатами та неграми. Таке рішення було запропоноване генсеком ООН Пан Гі Муном.

Докладніше...

 
21.02.2009 Феєрія маразму
«Борці з нацизмом» смалять щодалі більше. Напевно апогеєм капіталістичного маразму, який коли-небудь писався на нашу адресу стала стаття «Игры с нацизмом». Автор не приховує свого зв’язку з органами влади, хоча і намагається в цьому звинуватити НС. А головною думкою є те, що існуючого беззаконня з боку системи не досить.

Докладніше...

 


<---Назад    Далі-->

Новини від RedTram

 Цікаве

Полон


Що таке націоналізм


Наше розуміння соціалізму

 Комерційна реклама
© УНТП 2005-2008
Передрук матеріалів лише з посиланням на www.untp.org.ua
Думки авторів не завжди поділяються редакцією.