Меню
Головна
Новини
Статті
Акції
Фото
Відео
ЗМІ про нас

Організація
Пропаганда
Програма
Ідеологія
Символіка
Бібліотека

RSS
Посилання
Контакти
 Пошук
 
 Контакти
e-mail:

WWW:
untp.org.ua

тел.: +380977212521

 Наша кнопка Партнери


 Реклама
СМЕРЕКА

 Лічильники

 Комерційна реклама
Новини
1.10.2009 САЙТ ПЕРЕЇХАВ!

САЙТ ПЕРЕЇХАВ! НОВА АДРЕСА: NTZ.ORG.UA

Товариші, шановні читачі сайту УНТП. Дякуємо за увагу до нашого сайту і повідомляємо Вам, що у зв'язку зі справою про заборону діяльності організації цей сайт припиняє оновлення і переїзджає на нову адресу - ntz.org.ua. Відтепер всі актуальні статті з даного сайту і нові цікаві матеріали можна буде читати та обговорювати на сайті націонал-трудового журналу «Страйк». Сам сайт УНТП буде відновлено в повноцінному режимі не раніше її реєстрації як повноцінної політичної партії. Хто хоче допомогти організації в подоланні труднощів і взяти участь в реєстрації можуть звертатись за контактами вказаними на головній сторінці цього сайту.
До нових зустрічей!

Докладніше...

 
26.08.2009 Відновив роботу Націонал-соціалістичний портал
Відновив свою роботу Націонал-соціалістичний портал – провідний російськомовний ресурс, де висвітлюються історичні, ідеологічні та мистецькі аспекти націонал-соціалізму як минулого, так і новітньої доби. Більшість матеріалів є унікальними і раніше не публікованими в перекладі. Географія матеріалів дуже широка: на сайті можна знайти матеріали про націонал-соціалізм та споріднені ідеології в Німеччині, Японії, Чехії, Італії, Ірані, Україні та інших країнах світу. Частина матеріалу носить дещо дискусійний характер, що дозволить думаючій людині зрозуміти еволюції даної ідеології. В той час як просторова, часова та типова (статті, книги, відео, кіно)різноманітність матеріалів покликані показати читачеві глибину та всеохопність націонал-соціалізму.


Націонал-соціалістичний портал – www.nsportal.org.ua

Докладніше...

 
1.07.2009 Фобія соціалізму
Не лише у мене виникло бажання написати відповідь на статтю Андрія Іллєнка «Соціал-націоналізм та філософія економіки», але тільки у мене дійшли до того руки, при цьому були також враховані доповнення і поради кількох товаришів з числа тих, що за висловом А.Іллєнка «звертають свої погляди в бік соціалізму», тим більше вже як п’ять років до них належу і я сам.

Докладніше...

 
3.07.2009 Кому належить Росія?
За будь-яких обставин економічна, соціальна та політична ситуація в Росії, буде нам цікава, оскільки попри все дане державне утворення є сусідом України, і наразі ми маємо частину громадян, що вважають привабливим про-російський вектор геополітичної орієнтації. Однак, ці люди часто перебувають в тумані ілюзій, вважаючи РФію осередком слов’янської ідеї, чи чимось на зразок цього. На насправді, влада в так зв. «Росії» давно не належить росіянам. Пропонуємо увазі читачів переклад статті російського автора, що описує реальний стан речей в економіці та інформаційній сфері нашого країни-сусіда. Попри дещо застарілі дані, вона і досі є актуальною, оскільки політичний режим в РФ не мінявся ось вже понад 10 років, як власне і демографічні показники.

Докладніше...

 
15.06.2009 Принцип лихварства
Принцип лихварства є наріжним каменем сьогоднішньої світової фінансової системи та відповіддю на всі питання системи кредитно-грошової. Принцип лихварства є важливою частиною найсерйознішої проблеми, що стоїть сьогодні перед людством. Цей принцип можна було б назвати "оком на вершині піраміди" незаконної влади, що панує в світі. Символом влади грошей є Вавилонська вежа; ті, хто працює над її спорудженням, не збираються відступати, доки вежа не захитається і каміння ї неї не впаде їм на голову. Крупним фінансистам це відомо, і вони відчайдушно намагаються врятувати самих себе і увічнити свою владу, перетворюючи свою фінансову іпостасть в глобальну політичну і військову.

Докладніше...

 
23.05.2009 Наркотики і глобалізація
Періодичні операції з "остаточного розгрому" латиноамериканських наркобаронів чомусь ніяк не можуть покласти край кокаїновому бізнесу. Американська окупація Афганістану, здавалося б, ускладнить вирощування опійного маку та транспортування героїну через таджицький кордон, але замість цього, навпаки, викликала значне пожвавлення виробництва і експорту наркотиків. В цей же час незліченні фонди, створені чи то для боротьби з наркоманією, чи то для турботи про наркоманів, продовжують свою бурхливу діяльність по всьому світу. Поширюються буклети та плакати, проводяться концерти "Рок проти наркотиків" і так далі. Але під цим "гуманістичним" соусом у масову свідомість впроваджується думка про те, що де "само по собі посилення заходів мало що дає". З посиланнями на якусь "світову практику" говориться про те, що "легалізація окремих видів "легких" наркотиків створює свої проблеми, але дозволяє поставити під контроль наркопотоки.

Докладніше...

 
20.05.2009 Марта Онуфрів: Увага! Широкозакроєна дискредитація України
У справі Івана Дем`янюка хочеться наголосити на наступному: вона отримала своє ганебне продовження через провальну зовнішню політику України. Мабуть, окрім України не знайдеться жодної держави, яка б не стала на захист свого уродженця, представника титульної нації, тим більше - стероризованого 89-річного старця. Декілька лихих слів про українські ЗМІ. На жаль, наша журналістська братія не усвідомлює чи не хоче усвідомити того, що передруковуючи без будь-яких коментарів недоброзичливі статтейки про будь-якого українця, а то й просто чергову антиукраїнську брехню, вони допомагають нашим недругам створювати неґативний імідж не тільки Україні, але й кожному з нас, сущих у світі українців.

Докладніше...

 
15.05.2009 Друге обличчя соціалізму
Врахування національного фактору має для соціалістичного вчення дуже важливі наслідки. У першу чергу, це спричиняє відмову від абсолютизації класової боротьби й, відповідно, нове визначення «народу», що розуміє відтепер не як соціально-економічний конгломерат, що поєднує в собі частину громадян, але як всю сукупність людей минулого, сьогодення й майбутнього, кожний з яких належить до даної конкретної громади. Марксистський соціалізм ґрунтується на класовій боротьбі (ототожненої із двигуном історичного прогресу), на доктрині ненависті, результатом якої повинні стати, з одного боку, руйнування колективної ідентичності й стирання національних кордонів, а з іншого боку — створення в рамках кожних націй умов для перманентної громадянської війни. У національному соціалізмі також йдеться про класові суперечності, але робітничий клас, проте, зберігає тут певна єдність інтересів з іншими класами.

Докладніше...

 
29.04.2009 Заборонена Історія України. Наша хунта
29 квітня 1918 року в Україні було відновлено традиційну авторитарну форму правління – Гетьманат. Очолив державу свободи і порядку бойовий офіцер, аристократ, націоналіст Павло Скоропадський. Його ненавиділи виважені балакуни Центральної ради, іудокомуністична шваль, білі демократи-шовіністи та інші вороги трудового народу України. Сучасні українські нові праві по-праву вважають Ясновельможного пана Гетьмана своїм великим попередником, а Гетьманат – шансом, який було втрачено внаслідок спільної українофобської взаємодії толерантних ліберальних саботажників, червоних терористів, білої п’яні та інших тодішніх ворогів народу, які нині звуть себе антифашистами.

Докладніше...

 
28.04.2009 Політ-кошерність на марші
Як відомо, днями кілька “прогресивних” країн відмовилися брати участь у конференції ООН щодо боротьби з расизмом. Після того, як арабські країни домоглися, щоб у підсумковому документі конференції сіонізм прирівнювався до расизму, Ізраїль оголосив бойкот конференції. Захід відразу одержав статус “антисемітського” й, взагалі таким, що не має жодного стосунку до проблем расизму. За Ізраїлем про бойкот слухняно оголосили Сполучені Штати, Канада, Італія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща й Австралія. Потім до цієї групи приєдналася й Німеччина - влада цієї країни висловила побоювання, що форум під егідою ООН буде використаний в інших інтересах.

Докладніше...

 

Далі-->

Новини від RedTram

 Цікаве

Полон


Що таке націоналізм


Наше розуміння соціалізму

 Комерційна реклама
© УНТП 2005-2008
Передрук матеріалів лише з посиланням на www.untp.org.ua
Думки авторів не завжди поділяються редакцією.