Меню
Головна
Новини
Статті
Акції
Фото
Відео
ЗМІ про нас

Організація
Пропаганда
Програма
Ідеологія
Символіка
Бібліотека

RSS
Посилання
Контакти
 Пошук
 
 Контакти
e-mail:

WWW:
untp.org.ua

тел.: +380977212521

 Наша кнопка Партнери


 Реклама
СМЕРЕКА

 Лічильники

 Комерційна реклама
интерактивные доски прямой проекции, интерактивная доска, принцип работы интерактивной доски
Статті
20.10.2008 Goodbye, David!
Нещодавно закінчилася виставка Іллі та Давида Чичканів «Goodbye, Fuhrer», що проходила в «Мистецькому арсеналі». Присвячена вона була боротьбі з фашизмом і капіталізмом за «світле анархічне майбутнє». Отже поговоримо про саму виставку… Слід розпочати з того, що такий «радикальний» та «контрсистемний» захід проходив не будь-де, а саме в приміщенні «Мистецького арсеналу». А якщо точніше - в будинку дирекції останнього, адже сам «арсенал» ще не розпочав роботу. Для тих, хто не знає, «Мистецький арсенал» - майбутній головний мистецький комплекс України, що буде зведений до 2009 року. Коштує це будівництво 1,3 мільярди гривень. Автором задуму і головним лобістом зведення цього комплексу є, не мало-не багато, сам Віктора Ющенко. Зрозуміло, яке саме мистецтво буде виставлятися в головному музеї країни...

Докладніше...

 
2.06.2008 Хіба злочинці не мають національності?
У Австралії, Норвегії, Швеції і інших Західних країнах існує певна злочинність, яка базується на расовій ознаці, і яка ігнорується поліцією: ісламські чоловіки ґвалтують західних жінок за етнічними мотивами. Нам відомо це, тому що ґвалтівники відкрито заявляють про свої сектантські спонуки. Коли немало австралійських дівчаток-підлітків було піддано сексуальним приниженням під час потоку насильства, що мали місце в Сіднеї між 1998 і 2002рр, злочинці, що здійснювали ці напади, пояснили свої мотиви в етнічних термінах. Не дивлячись на багаточисельні провокаційні заяви ісламських науковців і масивне зростання ісламського злочинності, Західні країни продовжують вірити в можливість асиміляції і морального релятивізму.

Докладніше...

 
30.05.2008 Генетичні інтереси
Наскільки генетично близькі один одному люди з однієї етнічної групи або раси в порівнянні до представників іншої групи або раси? Різні етнічні групи та раси були розділені протягом дуже тривалих періодів і мають характерні відмінні риси. Виходячи з фундаментальних принципів біології, кожна людина зацікавлена в процвітанні своєї унікальної етнічної групи або раси. Інакше кажучи, люди зацікавлені в загальному благополуччі представників своєї етнічної групи або раси приблизно також як батьки зацікавлені в загальному благополуччі своїх дітей.

Докладніше...

 
27.05.2008 Вакцинація - іншорасова зброя проти українців
Ще в лютому МОЗ пообіцяв відтермінувати проведення вакцинації до кінця року, поки дослідники не перевірять якість запропонованої вакцини. Незважаючи на це, МОЗ почав масову вакцинацію проти кору і краснухи. А це, як говорять учені, може вилитися у дуже велику проблему. Адже полівакцина від кору та краснухи індійського виробництва, яку успішно випробували в Ірані і якою не менш успішно вакцинували дев’ять мільйонів турків та вісім мільйонів мешканців Узбекистану, за своєю природою не могла безпроблемно застосовуватися в Україні. Причина — у расових відмінностях!

Докладніше...

 
20.05.2008 Таємниці смертоносної вакцини
Міністерство охорони здоров’я України забов’язало усіх громадян у віці від 16 до 29 років пройти вакцинацію від кору та краснухи. В обов’язковому порядку! І це не обговорюється – «Не хочть – змусимо», - сказали у міністерстві. Щеплення будуть робити безкоштовно. Але, як відомо, безкоштовний сир лише у мишоловці. Що ж за організації так наполегливо вимагали провести вакцинацію в Україні? Хто заплатив $5,3 млн за ввезення у країну дев’яти мільйонів доз вакцини?

Докладніше...

 
15.05.2008 Інфляція - інструмент геноциду
З кожним прожитим днем у свідомості нашого народу росте розуміння того, що криза демократії та капіталізму неминуча, що нинішня Система та її маріонетки є замаскованими катами українського народу. Основне завдання нинішніх демократичних керівників полягає в неухильному виконанні волі їхніх "кошерних" господарів, які прагнуть розгарбування національного надбання України, експлуатації її трудових і природних ресурсів, а також економічної колонізації. Однак "імениті" економісти ніяк не насміляться озвучити справжні причини та характер інфляційних процесів, що безнадійно підірвали національну економіку країни. Інфляцію - тобто, зростання цін на товари й послуги, знецінювання грошей - намагаються пояснити надлишком грошей у населення.

Докладніше...

 
21.04.2008 Генетично модифіковані споживачі
Ще наприкінці 1980-х американською фірмою Monsanto було розроблено перші трансгенні продукти. Науковці тоді вивели рослини з вбудованими у їх ДНК чужими генами. Ще через 10 років у США у продажу з'явилися перші генетично модифіковані помідори. Невдовзі американські компанії стали вирощувати й продавати трансгенну сою. Саме тоді компанія Monsanto зробила заяву, що за 10-15 років усе насіння планети буде трансгенним.

Докладніше...

 
19.04.2008 Фіктивна могутність РФії
Сучасна Росія погрузнувши по вуха у внутрішніх проблемах, все ще намагається демонструвати свою „імперську політику”. В ЗМІ сусідніх з нею країн, в т.ч. в Україні створюється м імідж, що РФ відроджує економічну і військову потугу, і ось-ось скоро перевищить в цьому всіх і вся. Але якщо з зростанням активності „російського” бізнесу, ще можна якось погодитись, то інформація про потужність військово-промислового комплексу примушує виглядає дещо перебільшеною. Якщо не сказати більше.

Докладніше...

 
14.04.2008 Народжуваність у АР Крим чи виродження у цифрах
У Криму на фоні загального підвищення народжуваності, вимирає чоловіча частина населення. Так, з 1,971 мільйона мешканців Криму на 1-е січня 2008 року, більше мільйону складали жінки. На 1000 жінок приходиться 844 чоловіки, при цьому у містах це співвідношення нижче, ніж у сільській місцевості.

Докладніше...

 
4.04.2008 Міфи вільного ринку
В Україні, відповідно до спеціального деструктивного плану, був реалізований свідомо помилковий принцип "невидима рука ринку сама все поставить на свої місця". У реальності це означає нескінченно далеку від державного прагматизму безконтрольну стихію і анархію в економіці. Органи влади і управління крок за кроком знімають з себе функції контролю і регулювання, а також і відповідальність за достаток найважливіших основних стратегічних систем життєзабезпечення держави.

Докладніше...

 


<---Назад    Далі-->

Новини від RedTram

 Цікаве

Полон


Що таке націоналізм


Наше розуміння соціалізму

 Комерційна реклама
© УНТП 2005-2008
Передрук матеріалів лише з посиланням на www.untp.org.ua
Думки авторів не завжди поділяються редакцією.