Меню
Головна
Новини
Статті
Акції
Фото
Відео
ЗМІ про нас

Організація
Пропаганда
Програма
Ідеологія
Символіка
Бібліотека

RSS
Посилання
Контакти
 Пошук
 
 Контакти
e-mail:

WWW:
untp.org.ua

тел.: +380977212521

 Наша кнопка Партнери


 Реклама
СМЕРЕКА

 Лічильники

 Комерційна реклама
фотосессия влюбленных
Акції
27.05.2006 21 травня. Свято Героїв в Києві.
21 березня в Києві пройшла акція приурочена до Свята Героїв, яке українці відзначають вже майже 60 років. Близько 100 патріотів зібралося біля пам’ятника Т.Шевченка під прапорами України, УНТП, УНА і УКП. Там пройшов мітинг і пролунали виступи представників націонал-патріотичного руху. Патріоти тримали великий портрет Степана Бандери і банер з зображеннями інших українських героїв. Після мітингу учасники акції відправились у биковнянський ліс вшанувати пам'ять загиблих українців.

Докладніше...

 
18.05.2006 6 травня 2006. Наркомани не пройшли
6 травня на Михайлівській площі зібралися представники дегенеративної молодіжної субкультури "растамани". Їхньою метою була демонстративна хода центром Києва. Так як влада дозволяє таку дикість в нашій столиці, то патріоти не можуть допустити такого прояву нахабства з боку наркоманів. Півбіди в тому, що вони добровільно перетворюють себе на нерозумних тварин замість того, щоб в цей час вчитись, займатись спортом чи працювати. Біда в тому, що вони вимагають "толерантності" до себе з боку нормальних громадян та міліції. За годину до очікуванного наркоманського шабашу, близько 200 націонал-патріотів зібрались на Михайлівській площі під прапорами УНТП, УНА-УНСО і УКП, аби не допустити наркоманської ходи.

Докладніше...

 
5.05.2006 1 травня 2006. Українці проти імміграції
1 травня УНТП, УНА-УНСО і «Патріот України» провели марш протесту проти соціального визиску трудящих і нелегальної імміграції в Україну. Більше 500 молодих патріотів промарширували центром Києва. По дорозі гучно лунали гасла: “Україна для українців!”, “Іммігранти – геть з України!”, “Україна – понад усе!”. Перехожі кияни висловлювали свою підтримку і охоче приєднувались до ходи. Учасники акції наголошували, що олігархи, які завозять в Україну іммігрантів і визискують українців, самі є чужинцями – іммігрантами старих хвиль, тому їх ворожа політика щодо корінного народу цілком зрозуміла.

Докладніше...

 
7.04.2006 Концерт 1 квітня 2006
1 квітня в мальовничому місці під Києвом, за сприяння УНТП, був організований концерт правої патріотичної музики. На сцені виступили львівські гурти «Білий Шквал», «Nachtigal» і гості з Москви – гурти «Атака», «TNF» і «Вандал». Концерт зібрав біля 200 молодих націонал-патріотів з Києва, областей України, а також гостей з Росії і Білорусі.

Докладніше...

 
7.04.2006 Акція 5 березня 2006
5 березня в Києві пройшла акція Пам'яті генерала Романа Шухевича, який загинув в цей день, 56 років тому.

Докладніше...

 
7.11.2005 Геть більшовизм! 7 листопада 2005
7 листопада (понеділок) в центрі Києва пройшла антикомуністична акція протесту патріотичних сил проти чергового українофобського шабашу - святкування лівими дня початку червоного терору в Україні

Докладніше...

 
15.10.2005 Акція 15 жовтня 2005

Не згасне полум'я слави загонів УПА
Слава гордим Героям! Їм місце в віках
Не згасне полум'я слави Дивізії Галичина
Поки є батьківщина, йде нескінченна війна


Докладніше...

 


<---Назад    

Новини від RedTram

 Цікаве

Полон


Що таке націоналізм


Наше розуміння соціалізму

 Комерційна реклама
© УНТП 2005-2008
Передрук матеріалів лише з посиланням на www.untp.org.ua
Думки авторів не завжди поділяються редакцією.