Меню
Головна
Новини
Статті
Акції
Фото
Відео
ЗМІ про нас

Організація
Пропаганда
Програма
Ідеологія
Символіка
Бібліотека

RSS
Посилання
Контакти
 Пошук
 
 Контакти
e-mail:

WWW:
untp.org.ua

тел.: +380977212521

 Наша кнопка Партнери


 Реклама
СМЕРЕКА

 Лічильники

 Комерційна реклама
Вещевая барахолка Москвы - детские игрушки интернет магазин.

Акція в підтримку Сербії. Фотозвіт

Сьогодні в Києві пройшла акція в пітримку Сербії, проти сеператизму. На акції були присутні як члени ультра-правих українських організацій, так і прихильники з числа простих громадян.
Головними гаславами акції були: "Сьогодні Косово, завтра Крим?", "Єдність Сербії - Єдність України", "Косово jе српско!"
Першим виступив Голова Української націонал-трудової партії Євген Герасименко. У своєму виступі він окреслив мету акції, та важливість подалання ісламського сеператизму в Європі, та потреби негайного винищення будь-якого сеператизму в Україні.Наступним виступив член проводу УНТП тов. Едуард з окресленням геополітичних проблем, а також важливості і місцю України у Східній Європі. У виступі він також зазначив, що підтримуючи Сербію сьогодні ми готуємо провідне місце Україні в майбутньому. Наступний промовець від УНТП наголосив на потребі солідарності із сербами як братнім слов'янським та православним народом, та недопущення знущання над святими симовлами наших народів.

Далі виступили товариші з "Патріота України", які у своїх промовах зазначили необхідність виходу України з різних агресивних міжнародних утворень та вимогу боротьби за повернення Європи європейцям.
В знак протесту проти окупація Косова та Метохії албанськими терористами, українські націонал-патріоти знищили прапор ісламського екстремізму на Балканах


Після цього стрункі колони української молоді рушили до посольства Великої Британії, продажний уряд якої визнав так зв. "незалежне Косово". Групою громадян, що прийли на акцію були кинуто кілька яєць в будинок британської амбасади.


Завершилась акція в підтримку Сербії біля Андріївської церкви, де було вшановано похованих там діячів сербського визвольного руху, що простистояли турецькій експансії в XIX столітті. Після цього учасники акції рушили на ідеологічну конференції з українського націоналізму.

В тему:
1 березня - акція в підтримку Сербії
Незалежність Косово – легалізація сепаратизмуНовини від RedTram

 Цікаве

Полон


Що таке націоналізм


Наше розуміння соціалізму

 Комерційна реклама
© УНТП 2005-2008
Передрук матеріалів лише з посиланням на www.untp.org.ua
Думки авторів не завжди поділяються редакцією.