Меню
Головна
Новини
Статті
Акції
Фото
Відео
ЗМІ про нас

Організація
Пропаганда
Програма
Ідеологія
Символіка
Бібліотека

RSS
Посилання
Контакти
 Пошук
 
 Контакти
e-mail:

WWW:
untp.org.ua

тел.: +380977212521

 Наша кнопка Партнери


 Реклама
СМЕРЕКА

 Лічильники

 Комерційна реклама
двухслойный пластик

21 січня 2007: За наш футбол!

21 січня в Києві пройшла акція протесту футбольних вболівальників «Захистимо наш футбол!». В обід біля станції метро «Арсенальна» зібралися понад 700 фанатів зі столиці і майже усіх обласних центрів України. Після чого колона демонстрантів вирушила вулицею Грушевського до стадіону «Динамо». Попереду колони учасники несли банери з написами, що виражали вимоги акції: «За наш футбол», «Матчі в робочі дні – це плювок у вболівальників», «Стоп Білала» (проти натуралізації чужинців в українських збірних), «R.I.P. Julien… Саркозі – за грати! A.C.A.B.» (проти вбивства французького фаната поліцією), а також великий державний прапор і прапори партій, що підтримали фанатів в організації акції: УНТП, УНА, «Патріот України», «Свобода». Під час ходи над колоною лунали патріотичні гасла і співи: «Viva, viva, Україна!», «Жовто-блакитні наші прапори…», а також повні обурення вигуки: «Суркіс – жид!», «Суркіс – геть!». Зупинившись біля стадіону «Динамо», представники фанатів поклали квіти до пам’ятника великого українського тренера Валерія Васильовича Лобановського.

Демонстрація продовжилась мітингом під будинком ПФЛ, де організатори зачитали і пояснили громадськості всі вимоги акції: припинити проведення футбольних матчів в робочі дні, максимально обмежити кількість легіонерів в українських клубах всіх ліг, дозволити контрольоване використання піротехнічних засобів на стадіонах, припинити неправомірні дії міліції під час проведення футбольних матчів, заборонити натуралізацію і заявки до всіх збірних команд гравців неукраїнського походження, поширити географію домашніх матчів збірної України (тобто проводити матчі в різних регіонах країни). Всі вимоги були одноголосно і безперечно схвалені навколофутбольною спільнотою бурними аплодисментами і вигуками. А для підтвердження слів ділом на сходи будинку було висипано остогидлі всім фанатам дудки, які були дружно розтоптані і кинуті у відро з написом «Для сміття». Далі аби продемонструвати всім, що піротехніка, на відміну від «правоохоронців», не несе загрози, було запалено десяток фаєрів, які потім були загашені у відрі з піском. Завершилася акція виконанням гімну України і фанати пішли гуляти столицею, нагадавши багатьом зайдам про свою другу назву – хулігани. Тим не менш ще під час закінчення мирної акції міліцією було незаконно і без причин затримано кілька фанатів-учасників акції і один з керівників УНТП.

Дякуємо всім, хто взяв участь в акції, особливо тим, хто приїхав з інших міст. Футбол для фанатів! Україна для українців!

Прес-служба УНТП
Ще світлини тут


Новини від RedTram

Цены на визитки в израиле, бумага для визиток, пошив фрак визитка цена источник. . скачать детские песни
 Цікаве

Полон


Що таке націоналізм


Наше розуміння соціалізму

 Комерційна реклама
детские стихи на день рождения.
© УНТП 2005-2008
Передрук матеріалів лише з посиланням на www.untp.org.ua
Думки авторів не завжди поділяються редакцією.