Меню
Головна
Новини
Статті
Акції
Фото
Відео
ЗМІ про нас

Організація
Пропаганда
Програма
Ідеологія
Символіка
Бібліотека

RSS
Посилання
Контакти
 Пошук
 
 Контакти
e-mail:

WWW:
untp.org.ua

тел.: +380977212521

 Наша кнопка Партнери


 Реклама
СМЕРЕКА

 Лічильники

 Комерційна реклама
Сургучная печать пломбы для опечатывания москва.

4 листопада 2006: Розгон "імперського маршу" в Києві

Масові арешти українців у Києві задля захисту оскаженілої купки екстремістів – реалії цієї республіки. З огляду на повне замовчування засобами масової інформації безпрецедентних за рівнем українофобії подій 4 листопада у Києві є сенс зупинитися на окремих деталях.

Бесарабка, 11.40. Диспозиція: українців – до 150 чоловік, українофобів-екстремістів під охороною спецпідрозділів МВС – до 10 осіб, співробітників МВС (міліція, Беркут, Барс) – кілька сотень.

Бесарабка, 11.45. Гурток екстремістів-українофобів намагається розповсюджувати серед киян екстремістську пресу. Українці нейтралізують спробу розповсюдження терористичної літератури. Декілька екстремістів опиняються на асфальті. Починаються масові арешти українців.

Бесарабка, 12.05. Екстремісти-українофоби роблять спробу підняти триколірний прапор гемофіліків Романових. Українці оперативно зривають екстремістську ганчірочку. Одному з екстремістів-українофобів розбивають голову. У відповідь починається друга хвиля масових арештів українців.

Хрещатик, 12:50. Українофобів розігнано і замість євразійсього "Імперського маршу" проходить Український марш по вул. Хрещатик до Софіївської площі під гаслом "Україна для українців!".

Софіївська площа, 13.30. Пам’ятник Гетьману Богдану Хмельницькому оточений кордонами спецпідрозділів МВС. В оточенні і колона противників екстремізму. Раптом під конвоєм Беркуту до пам’ятника ведуть 8 українофобів, які кладуть до постаменту букет штучних квітів жовтого кольору. Українці буквально кидаються на переляканих екстремістів, намагаючись зупинити українофобський шабаш. У відповідь починається третя хвиля масових арештів українців.

Софіївська площа, 13.45. Затримано викладача МАУП, відомого журналіста-патріота Ігоря Скрипника.

Коментарі очевидців:

Сергій, медик: „Екстремістів від народного гніву захищає міліція. Екстремісти можуть бути задоволеними таким толерантним ставленням цієї республіки до українофобії”.

Андрій, студент: „Судячи зі всього сьогодні було тренування перед 7 листопада. Слід очікувати 7 листопада масових арештів українців за національною ознакою. Але хочу нагадати українофобам народне прислів’я – «УПА прийде – порядок наведе»”.

Настя, робітниця: „Історія вчить тому, що нічому не вчить. Зараз ми є свідками арештів українських патріотів. Це означає, що завтра будуть нові Крути, а післязавтра – Голодомор. Приємно, що незважаючи на арешти та переслідування, молоді українці Києва продовжують чинити активний спротив українофобам”.

Богдан, службовець: „Українофоби впевнені у власній безкарності, вони знають – їхній екстремізм носить антиукраїнський характер, а це є карт-бланш. Вони пам’ятають, що їхні попередники не понесли жодної відповідальності за Голодомор, тому впевнені, що українців можна вбивати, оббріхувати та зневажати. „Незалежна” Україна – рай для українофобів”.

Висновки кожен робить сам.

Джерело: Народний Оглядач

Новини від RedTram

 Цікаве

Полон


Що таке націоналізм


Наше розуміння соціалізму

 Комерційна реклама
© УНТП 2005-2008
Передрук матеріалів лише з посиланням на www.untp.org.ua
Думки авторів не завжди поділяються редакцією.